Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Na predaj dvojgeneračný RD, 828 m2 a SP o výmere 1297 m2 s IS, Stráža

Stráža Arrow

EXKLUZÍVNE na predaj rodinný dom Trnové, 1225 m2, Žilina - Trnové

Žilina Arrow

Na predaj rodinný dom, 643 m2, Turie

Turie Arrow

Znížená cena-Novostavba rodinného domu s garážou, wellness a altánkom -Sučany

Sučany Arrow

VÄČŠÍ RODINNÝ DOM VHODNÝ AJ NA PODNIKANIE, PARKOVANIE PRIAMO VO DVORE

Žilina, Bratislavská Arrow

Apartmánový dom -Chata pod Grúňom Oščadnica

Oščadnica, Gráže Arrow