Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 601 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ na predaj rodinný dom, Stráňavy, 1179 m2

Typ
Predaj
Okres
Žilina
Mesto
Stráňavy
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
230 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
5
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
27.08.2021
Aktualizované
02.05.2022
Cena 179 900,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

AnoReal: REZERVOVANÉ ponúkame na predaj starší 5 -izbový rodinný dom v obci Stráňavy. Dvojpodlažný dom s rovinatým pozemkom o výmere 1179 m2 je čiastočne rekonštruovaný: nová strecha, kotol a radiátory. Nehnuteľnosť je napojená na všetky siete: elektrina, voda, plyn a kanalizácia. Na záhrade sa nachádza hospodárska budova s vonkajším sedením. Slnečný široký pozemok ponúka rôzne možnosti využitia. Výhodou je aj výborná občianska vybavenosť: škola, škôlka, COOP Jednota, kúpalisko,..atď. Vzdialenosť od Žiliny cca 10 km. Viac info v RK!
Kontakt: 0905 147 011, ivana.prazenicova@anoreal.sk .