Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
292 671 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Elena Budáčová
budacova.elena@gmail.com
0903515634, 0917105791

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pozemky vhodné na výstavbu rodinných domov, Stožok

Typ
Predaj
Okres
Detva
Mesto
Stožok
Ulica
Kúria
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
24.01.2017
Aktualizované
08.07.2018
Ing. Elena Budáčová Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0903515634, 0917105791

Popis nehnutelnosti

TVOJ DOMOV, s.r.o., exkluzívne ponúka dva pozemky v centre obce Stožok, vhodné na výstavbu rodinných domov.
Prvý pozemok je o výmere 1156 m2, šírka pozemku je 21,3 m a dĺžka pozemku - 46 m (60 m). Inžinierske siete: elektrika, voda verejná - v dosahu cca 20 m prípadne menej, plyn - v dosahu cca 20 m, prístup po asfaltovej a následne cca 20 m po spevnenej komunikácii. Cena pozemku je 12 000 €.
Druhý pozemok je o výmere 1009 m2, šírka pozemku je 20,1 m a dĺžka pozemku - 46 m. Inžinierske siete: elektrika, voda verejná - v dosahu cca 30 m prípadne menej, plyn - v dosahu cca 30 m, prístup po asfaltovej a následne cca 30 m po spevnenej komunikácii. Cena pozemku je 11 000 €.
Pozemky sú zaradené v územnom pláne obce pre účely výstavby rodinných domov. V cene je aj urbanistická štúdia k vybudovaniu komunikácie vrátane kladného stanoviska príslušného dopravného inšpektorátu a stanoviska SSE, v ktorom sa píše, že vybuduje prípojky k rodinným domom na vlastné náklady.
V obci sa nachádza škôlka, obchody, športové zariadenie s bowlingom, lanovou a lezeckou dráhou, kostol, obec každoročne organizuje cestu rozprávkovým lesom a guľášmajstra, plesy. Obec má výborné napojenie na R7, vzdialenosť do okresných miest: Detva - 6 km, Zvolen - 18 km, Banská Bystrica - 36 km.