Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 689 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rezervované!Na predaj stavebný pozemok Štitáre

  • Pozemky, Predaj, Nitra, Štitáre | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Nitra, Štitáre | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Nitra, Štitáre | pic. 1
Typ
Predaj
Okres
Nitra
Mesto
Štitáre
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
512 m2
Pridané
04.11.2021
Aktualizované
11.01.2022
Cena 50 700,00 €
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj dva stavebné pozemky nachádzajúce sa v obci Štitáre, len pár km od Nitry. Plocha každého pozemku: 445 m2 plus podiel na prístupovej ceste 67,5 m2. Rozmery pozemku 19 m x23 m. Inžinierske siete sa nachádzajú v dosahu - voda, elektrina, plyn. K dispozícii vyjadrenie z elektrárne, vodárne a obce o možnosti výstavby rodinných domov.
Cena 50 700 eur. V cene máte kompletný právny servis zaručený advokátskou kanceláriou, všetky poplatky súvisiace s prevodom, rezervačnú, kúpnu zmluvu, financovanie.
V prípade záujmu volajte na číslo 0908133421.