Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
327 976 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj stavebný pozemok pri Nitre Štitáre

  • Pozemky, Predaj, Nitra, Štitáre | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Nitra, Štitáre | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Nitra, Štitáre | pic. 1
Typ
Predaj
Okres
Nitra
Mesto
Štitáre
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1068 m2
Pridané
15.03.2021
Aktualizované
08.04.2021
Cena 74,90 €/m2
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj stavebný pozemok nachádzajúci sa pri Nitre, v centre obce Štitáre pri Prameni. Výmera pozemku je ideálnych 1068 m2. Pred pozemkom sa nachádzajú všetky inžinierske siete - voda, elektrina, plyn. Šírka pozemku cca. 15 m. Obecný úrad, materská škola, základná škola, potraviny, dopravné spojenie, les všetko nablízku. Cena 80.000 eur. Cena obsahuje kompletný právny servis, všetky poplatky u notára, na katastri. Neváhajte a volajte na číslo 0908133421.