Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
278 095 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Gejza Magušín
gejzamagusin@gmail.com
0918/562 919

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Chalupa v blízkosti Štiavnických Tajchov

Typ
Predaj
Ulica
Stiavnica
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
154 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
04.10.2017
Aktualizované
30.07.2018
Gejza Magušín Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0918/562 919

Popis nehnutelnosti

Chalupa sa nachádza v Štiavnických horách v dedinke Štiavnické Bane. Chalupa je dvoj podlažná. Prízemie má vstupnú chodbičku, WC so sprchovým kútom, šatník so sušiarňou, kuchyňu s obývacou miestnosťou a stavanou pecou, jedálenský kútik. Podkrovie má dve izby. Na pozemku sa nachádza altánok s krbom, kotolňa, pivnicu a záhradku. Okolie je vhodné na turistiku, cykloturistiku, hubárčenie a rybolov. V bezprostrednom okolí sú turistické chodníky, bežkárske trate s nádhernými panorámami Štiavnických vrchov, vrch Sitno, 3 jazerá- Tajchy, Ski-Centrum Salamandra.