Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 842 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Michal Štetina
stetina@karinpartners.sk
0944 740 586

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ! Útulný 3 izbový rodinný dom na predaj v obci Štefanov

Typ
Predaj
Okres
Senica
Mesto
Štefanov
Ulica
Štefanov
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
101 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
06.10.2022
Aktualizované
27.09.2023
Michal Štetina KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0944 740 586

Popis nehnutelnosti

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj slnečný priestranný rodinný dom v osobnom vlastníctve v tichej lokalite v obci Štefanov.

Rodinný dom bol postavený v roku 1949, a od roku 2009 prechádza postupnou rekonštrukciou. Dvorná prístavba bola daná do užívania v roku 2018.
Predáva sa ako kompletne zariadený. Výmera pozemku je 648m2, podlahová plocha domu činní výmeru 101m2. Je napojený na všetky IS - voda, elektrina, plyn.

Dispozičné riešenie:
Vchod do domu je bránou z ulice, hlavný vchod je z dvornej časti pod dvorným prístreškom, za vstupom sa nachádza chodba, kde vpravo sa nachádza kuchyňa, po ľavej strane je umiestnené WC, z kuchyne je vstup do 2 priechodných izieb orientovaných do ulice, oproti WC je komora, odkiaľ je vstup do pivnice. V dvornej prístavbe sa nachádza jedáleň a detská izba.

Okrem priestranného domu sa nachádza na pozemku aj šopa a prístrešok, ktorý bol postavený v roku 2015. Využiť sa dá ako letná kuchyňa alebo dielňa.

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis - kúpna zmluva, kolok, prevod energií, návrh na vklad, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom našich certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Hypotéku si môžete predbežne prepočítať na tomto linku:
https://lnk.sk/opxw

Majiteľ si vyhradzuje právo vybrať záujemcu na základe vlastných kritérií ako aj záujemcu s najvýhodnejšou ponukou. Realitná kancelária po dohode s predávajúcim si vyhradzuje právo uprednostnenia zvýhodnenej ponuky.

Kontakt na makléra:
Michal Štetina
+421 944 740 586
stetina@karinpartners.sk