Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 764 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom, Štefanov

Typ
Predaj
Okres
Senica
Mesto
Štefanov
Ulica
Štefanov
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
500 m2
Celková plocha
500 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
23.10.2020
Aktualizované
26.10.2021
Cena 47 990,00 €
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na predaj priestor na podnikanie a zároveň rodinný dom v obci Štefanov. Nehnuteľnosť v minulosti slúžila ako prevádzka bistro, v zadnej časti mali majitelia bývanie. Objekt ponúka široké využitie, dá sa tu urobiť predajňa, reštaurácia, dvojdom... Nachádza sa na hlavnej ulici v Štefanove s veľmi dobrými možnosťami parkovania. Dom je po čiastočnej rekonštrukcii, no bude vyžadovať ešte investíciu. V prednej časti je bývalá prevádzka tvorená 3 miestnosťami, 2 x WC a kúpeľňa. Najväčšia miestnosť je kompletne podpivničená, jedná sa o kvalitný priestor, bola tú vínna pivnica. V zadnej časti domu je terasa a 4 ďalšie miestnosti. K domu prislúcha oplotený vybetónovaný pozemok. Vchody na pozemok sú z oboch strán, z 2 ulíc. Pozemok má rozlohu 500 m2. Rekonštrukcia bola robená v roku 1995.

Cena nehnuteľnosti je 47 990,- EUR. Možná tiež výmena za byt. K dispozícii ihneď. Energetický certifikát nemá. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0907765314