Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
314 560 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj dom/objekt na podnikanie, Štefanov

Typ
Predaj
Okres
Senica
Mesto
Štefanov
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
500 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
06.04.2019
Aktualizované
11.07.2020
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na predaj priesor na podnikanie a zároveň rodinný dom v obci Štefanov. Nehnuteľnosť v minulosti slúžila ako prevádzka bistro, v zadnej časti mali majitelia bývanie. Objekt ponúka široké využitie, dá sa tu urobiť predajňa, reštaurácia, dvojdom... Nachádza sa na hlavnej ulici v Štefanove s veľmi dobrými možnosťami parkovania. Dom je po čiastočnej rekonštrukcii, no bude vyžadovať ešte investíciu. V prednej časti je bývalá prevádzka tvorená 3 miestnosťami, 2 x WC a kúpeľňa. Najväčšia miestnosť je kompletne podpivničená, jedná sa o kvalitný priestor, bola tú vínna pivnica. V zadnej časti domu je terasa a 4 ďalšie miestnosti. K domu prislúcha oplotený vybetónovaný pozemok. Vchody na pozemok sú z oboch strán, z 2 ulíc. Pozemok má rozlohu 500 m2. Rekonštrukcia bola robená v roku 1995. Cena nehnuteľnosti je 49 999 EUR, možná aj dohoda. K dispozícii ihneď. Energetický certifikát nemá. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.