Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
367 825 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tomáš Černecký, RSc.
tomas.cerenecky@agent.sk
+421918127259

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AGENT.SK | Predaj domu s 2 bytmi a veľkým pozemkom, Staškov

Typ
Predaj
Okres
Čadca
Mesto
Staškov
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
249 m2
Celková plocha
249 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
8
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
06.03.2023
Aktualizované
28.11.2023
Tomáš Černecký, RSc. AGENT.SK, s. r. o.
Kontaktovať makléra +421918127259

Popis nehnutelnosti

Pozrite si video https://youtu.be/tGRJLFvaero a virtuálnu prehliadku https://my.matterport.com/show/?m=5qvwWZVM7TP dvojpodlažného rodinného domu, ktorý ponúka exkluzívne realitná kancelária AGENT.SK. Dom je dispozične riešený ako dve bytové jednotky so samostatným vstupom do každého bytu. Nachádza sa na začiatku obce Staškov s výbornou dostupnosťou a to iba 5 km (cca 7 minút) do okresného mesta Čadca. Dom je situovaný v zástavbe rodinných domov, v čistom prostredí bez negatívnych vplyvov.

Ďalšie informácie vám poskytne realitný agent, Tomáš Černecký, RSc. +421918127259, ktorý s vami ochotne vykoná aj osobnú obhliadku.

Rodinný dom bol postavený v roku 1965 na rovinatom, slnečnom a pekne upravenom pozemku o rozlohe 2493 m2. Dom bol skolaudovaný v roku 1967 a jeho nadstavba bola skolaudovaná v roku 2021. Zastavaná plocha domu je 431 m2. Na zvyšnú časť pozemku - 2 parciel o celkovej rozlohe 2062 m2 (2 x 1031 m2) je vydaná územnoplánovacia informácia s možnosťou výstavby ďaľších rodinných domov.

Dom prešiel postupne celkovou rekonštrukciou - modernizáciou. V rokoch 2009-2013 bol zmodernizovaný interiér a exteriér domu. Dom je zateplený 120 mm tepelnou izoláciou - polystyrénom. Strecha je sedlová a na strešnú krytinu bol použitý pozinkovaný plech. V dome je aj telekomunikačná prípojka s internetom. Celková výmera rodinného domu je 246 m2, byt č.1 - prvé nadzemné podlažie má výmeru 127 m2, a byt č.2 - druhé nadzemné podlaže má výmeru 122 m2. Výhodou sú možnosti využitia bytových jednotiek na prenájom, či samotné bývanie.

Byt č. 1 prešiel čiastočnou rekonštrukciou - modernizáciou. Podlahy sú v kombinácii dlažby a laminátovej podlahy. Okná sú plastové a dvere bezpečnostné. Ohrev vody a vykurovanie bytu je riešené samostatným plynovým kotlom a prípadne aj krbom, ktorý sa v byte nachádza. Elektrické rozvody boli vymenené v kúpeľni, obývačke a spálni. Dispozícia pozostáva zo vstupnej chodby, vnútornej chodby, dvoch kúpeľní, WC, 2 kuchýň a z 3 izieb. Príslušenstvom bytu je pivnica o výmere 12 m2.

Byt č. 2 prešiel kompletnou rekonštrukciou - modernizáciou. Vymenená je kompletná elektroinštalácia. Podlahy sú plávajúce v kombinácii s dlažbou. Nové sú aj interierové dvere s obložkami. Ohrev vody a vykurovanie domu je riešené tiež samostatným plynovým kotlom. V kuchynskej linke sú vstavané spotrebiče - umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, elektrická rúra, indukčná doska a digestor. O bezpečnosť sa stará interiérový a exterierový kamerový zabezpečovací systém a bezpečnostné vchodové dvere. Byt disponuje balkónom o výmere 6,5 m2 a podkrovím. Na 2. nadzemné podlažie vedú z predsiene schody a nachádzajú sa tu kuchyňa, špajza, 4 samostatné izby a veľká kúpeľňa s rohovou vaňou a WC.

Vedľajšie stavby sú altán a stodola. Pred domom je parkovacia plocha pre 4 autá. Na rodinný dom nie je vydaný energetický certfikát.

Obec Staškov v okrese Čadca sa vyznačuje dobrou občianskou vybavenosťou, v ktorej sa nachádza základná škola, materská škola, lekári, lekáreň, pošta, obchody, autobusové zastávky, železničná stanica, prevádzky so širokou ponukou služieb obyvateľom, reštauračné a ubytovacie zariadenia, spoločenské a športové podujatia.

Rodinný dom sa predáva zariadený po dohode s majiteľom. Kúpu tohto rodinného domu S bytovými jednotkami je možné financovať úverom na bývanie, ktorý Vám bezplatne vybavíme. Spolupracujeme so všetkými bankami, a preto Vám pripravíme úverové ponuky s výhodnými podmienkami. Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne a notárske poplatky sú v našej réžii.

Plánujete kúpiť, predať alebo prenajať nehnuteľnosť? Kontaktujte nás, radi vám poskytneme informácie o našich službách. Našou veľkou výhodou je aj priama spolupráca so všetkými bankami a poisťovňami. Všetko potrebné k predaju, prenájmu, kúpe, financovaniu a poisteniu nehnuteľností, získate na jednom mieste. Zatiaľ čo vy sa budete venovať svojej práci, rodine, priateľom a záľubám, agent bude pracovať pre vás.

© Text, fotografie, 3D prehliadky a videoprehliadky, sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie AGENT.SK, ktorá ponúka na svojej webovej stránke ďalšie nehnuteľnosti na predaj a prenájom.