Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
381 337 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Andrea Stránska maklér
Ing. Andrea Stránska
stranska@promreal.sk
+421905637376

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj dvoj-chalupa s pozemkom pod lesom na samote Staré hory-Donovaly

Typ
Predaj
Mesto
Staré Hory
Ulica
Staré hory 99
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
231 m2
Celková plocha
4092 m2
Typ stavby
Iné
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
4
Pridané
25.02.2023
Aktualizované
15.02.2024
Ing. Andrea Stránska Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421905637376

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Prom real ponúka na predaj v krásnom prostredí na samote Starých hôr len 9 minút cesty od lyžiarskeho strediska Donovaly dvoj-chalupu s pozemkom pod lesom v pôvodnom stave ideálnu na typické chalupárčenie aj pre dve a viac rodín.

Chalupy majú spoločnú strechu, ale každá z nich má osobitný nezávislý vchod a samostatnú skladovú miestnosť. Obe disponujú vstupnou chodbičkou, typickou kuchyňou s kachlami, malou miestnosťou na vybudovanie kúpeľne so sprchou, obývačkou a spálňou, pričom izby majú každá vlastné kachle na kúrenie. Ich užívanie je možné úplne samostatne, každá časť má svoj vlastný dvor a pozemok. Prístup na pozemok je priamo z asfaltovej cesty – hlavný ťah na lyžiarske stredisko Donovaly. Je tu možnosť vytvorenia aj prístupu od odstavnej plochy pri ceste, ktorá sa nachádza hneď vedľa pozemku. Chalupy sú pôvodné stavby z roku 1886 s originál tufovými stenami.

Celková rozloha pozemku je 4 092 m2, pričom zastavaná plocha jednej chalupy je 115 m2, druhej chalupy 116 m2, na pozemku sa nachádza aj tzv. šopa na drevo vo veľkosti 77 m2 a ďalšia stavba s nadstavbou samostatného bývania (2 spálne, kuchyňa s obývačkou, kúpeľňa) so zastavanou plochou 55,8 m2.

Infraštruktúra: domy a stavby sú napojené na verejný vodovod, elektrickú energiu, kanalizácia tu nie je ale existuje tzv. trativod, vykurovanie je zatiaľ pôvodné – kachľami v každej izbe a v stavbe s nadstavbou je sú elektrické radiátory.

V súčasnosti sú chalupy i keď v pôvodnom stave funkčné a majiteľmi na víkendy využívané na chalupárčenie. Náklady sú minimálne do 50 eur/mesačne.

V prípade rekonštrukcie je tu možnosť aj trvalého bývania.

3D virtuálna obhliadka je k dispozícii!!!

Lokalita:

Malebná dedinka Staré hory sa nachádza len 15 km od Banskej Bystrice na hlavnom ťahu smer Donovaly a naša ponúkaná dvoj-chalupa len 9 km od strediska Donovaly.

Obec Staré hody sú významným pútnickým miestom s dominantným kostolom Navštívenia Panny Márie – bazilika miror, nachádza sa tu stála banícka expozícia, obec disponuje občianskou vybavenosťou.

V okolí Starých hôr sú rôzne turistické letné aj zimné športové možnosti, okrem známeho strediska Donovaly sú tu výborné možnosti pre lezcov ako známa skala Jelenec a Turec, vybudované cyklorasy od Španej doliny, Staré hory až po Donovaly.

Výhody:

 ideálne miesto pre chalupárčenie s nádychom histórie a krásnym pozemkom na samote pod lesom priamo v prírode,
 výborná dostupnosť,
 nízke mesačné náklady,
 len 15 km od Banskej Bystrice a 9 km od strediska Donovaly,
 možnosť využívania viacerými rodinami, resp. aj ako investícia na prenájom a pod.

Cena: Možnosť dohody na cene!

Cena je vrátane provízie, komplexných služieb realitnej kancelárie a poplatkov spojených s prevodom pozemku.

V prípade ďalších informácií kontaktujte makléra Ing. Andrea Stránska, 0905 637 376.