Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 183 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Byt 2+1, OV, 72 m2, 1/ 8. posch., Stará Turá

Typ
Predaj
Mesto
Stará Turá
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
72 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
15.10.2021
Aktualizované
15.10.2021
Cena 82 000,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

AnoReal: Na predaj veľký, priestranný dvojizbový byt s výhľadom na fontánu v samom centre mesta, s výhľadom na námestie, na ktorom sa konajú spoločenské akcie mesta. Nehnuteľnosť je po celkovej rekonštrukcii, vhodná k okamžitému nasťahovaniu. V byte nová kuchynská linka, nová kúpeľňa so sprchovým kútom, oddelené WC, vo všetkých miestnostiach nové plávajúce podlahy, nové elektrické rozvody, merače tepla. Byt zabezpečený bezpečnostnými dverami.Nehnuteľnosť ponúka tiché bývanie uprostred mesta s výbornou dostupnosťou všetkých služieb, v okruhu bytu všetky obchody, tržnica, autobusová zastávka.Spoločné priestory udržiavané, čisté, výťah nový. K bytu patrí komora na medziposchodí a priestranná pivnica.
Kontakt: 0905 147 011, ivana.prazenicova@anoreal.sk