Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 066 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Zuzana  Troščáková maklér
Ing. Zuzana Troščáková
troscakova@benard.sk
+421 907 211 103

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANY 3-izbový byt v SL na predaj !!!

Typ
Predaj
Ulica
Mierová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
65 m2
Celková plocha
69 m2
Typ stavby
Panelová
Počet izieb
3
Pridané
20.03.2024
Aktualizované
18.07.2024
Cena 0,00 €
Ing. Zuzana Troščáková Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 907 211 103

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj 3-izbový kompletne prerobený a zariadený byt s balkónom na sídlisku západ. Byt sa nachádza na štvrtom poschodí. V bytovom dome je výťah s bezbariérovým prístupom. V blízkosti bytového domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť (škola, škôlka, obchodný dom tesco, zdravotné stredisko, plaváreň a detské ihriská). Byt sa predáva kompletne zariadený, tak ako je na fotkách. Prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2018 (vrátane kompletnej výmeny elektroinštalie). K bytu prislúcha pivnica a kočikáreň. Z kuchyne je výhľad na ľubovniansky hrad. Možnosť hypotekárneho úveru. Pre viac informácií kontaktujte RK.