Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 391 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ľubomíra  Faltinská maklér
Ľubomíra Faltinská
lubomira@axisreal.sk
0903 855 350

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AXIS REAL:: PRIESTRANNÝ 3-izb. byt, LODŽIA, Stará Ľubovňa, Mierová ul.

Typ
Predaj
Ulica
Mierová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
74 m2
Celková plocha
74 m2
Typ stavby
Panelová
Počet izieb
3
Pridané
22.07.2022
Aktualizované
22.07.2022
Cena 145 000,00 €
Ľubomíra Faltinská Axis Real
Kontaktovať makléra 0903 855 350

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj PRIESTRANNÝ 3-izbový byt s lodžiou, pivnicou v lokalite Stará Ľubovňa, Mierová ulica.
Byt má celkovú podlahovú plochu 74 m2 a nachádza sa na 3. poschodí v 7-poschodovom panelovom bytovom dome s výťahom. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, obývačky, spálne, detskej izby, kúpeľne, samostatného WC a lodžie.

STAV BYTU:
Byt je čiastočne zrekonštruovaný, má plastové okná, plávajúcu podlahu a dlažbu v kúpeľni, v kúpeľni je vaňa, WC je samostatné, v detskej izbe je pôvodné okno. V spálni a v detskej izbe je vstavaná skriňa. Obývacia izba od chodby je oddelená veľkými priestrannými dverami.
Bytový dom má sedlovú strechu.
Mesačné náklady na bývanie predstavujú výšku cca 170 €, byt bude uvoľnený po dohode.

LOKALITA:
Bytový dom sa nachádza na sídlisku Západ, odkiaľ je veľmi dobrá dostupnosť do mesta aj na sídlisko, v blízkosti je materská škola, základná škola, zdravotné stredisko, obchodné centrum Družba, Tesco, zastávka na MHD.

/ 3-IZBOVÝ BYT / PREDAJ / STARÁ ĽUBOVŇA / MIEROVÁ ULICA / LODŽIA / 74 M2 /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.