Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
268 936 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ľubomíra  Faltinská maklér
Ľubomíra Faltinská
lubomira@axisreal.sk
0903 855 350

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

360° VP:: Krásny mezonetový 3-izbový byt, Stará Ľubovňa, Okružná ul.

Typ
Predaj
Ulica
Okružná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
73 m2
Celková plocha
73 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
17.05.2018
Aktualizované
21.07.2018
Ľubomíra Faltinská Axis Real
Kontaktovať makléra 0903 855 350

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Ponúkame na predaj krásny zrekonštruovaný 3-izbový podkrovný mezonetový byt v lokalite Stará Ľubovňa, Okružná ul., nachádzajúci sa na 5. poschodí. Na prízemí bytu sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa spolu s obývačkou, izba s balkónom, kúpeľňa spolu s WC; v podkroví bytu sa nachádza jedna izba. Podlahová plocha bytu predstavuje 73 m2.

STAV BYTU:
Byt sa nachádza v nadstavbe bytového domu, má plastové okná a drevené okná, plávajúce podlahy. V kuchyni je kuchynská linka, elektrická pec a elektrická platňa. Kúpeľňa je spolu s WC, nachádza sa tam vaňa, 2x umývadlo, skrinky pod umývadlo. Byt je vymaľovaný a pripravený na okamžité nasťahovanie.
Bytový dom je zateplený, má vlastnú kotolňu na vykurovanie. Správcom bytového domu je OSBD.
Mesačné náklady na bývanie pre 4-člennú rodinu predstavujú sumu cca 120 €

LOKALITA:
V blízkosti sa nachádza obchodné centrum Družba, TESCO, zastávka na MHD, škola, škôlka, park pre deti, tichá lokalita, okolie tvorí pekná príroda. Bezproblémové parkovanie pred domom.
Byt je voľný ihneď.