Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 340 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Zuzana  Troščáková maklér
Ing. Zuzana Troščáková
troscakova@benard.sk
+421 907 211 103

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NOVÉ OBCHODNÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM - STARÁ ĽUBOVŇA

Typ
Prenájom
Ulica
Jarmočná
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Pridané
23.02.2023
Aktualizované
04.03.2024
Cena 8,00 €/m2/mes.
Ing. Zuzana Troščáková Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 907 211 103

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom nové priestory v Jarmočnom centre na ulici Jarmočnej (oproti bývalej Bile). Priestory sú vhodné na obchodné, výrobné ako aj administratívne využitie. Všetky priestory sú vybavené sociálnym zariadením a ihneď k dispozícii.
Ponúkané prevádzkové priestory:
PP č. 01 s úžitkovou plochou 100,46 m2
PP č. 02 s úžitkovou plochou 65,08 m2
PP č. 04 s úžitkovou plochou 69,11 m2 a PP č. 05 o výmere 188,65 m2 (propojené priestory vhodné ako prevádzka + sklad alebo kancelária).
Možnosť parkovania v areáli centra. V areáli sa nachádzajú obchodné prevádzky, kancelárie, kaviareň ako aj autoumyváreň. Pre bližšie info, kontaktujte RK.