Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 964 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ľubomíra  Faltinská maklér
Ľubomíra Faltinská
lubomira@axisreal.sk
0903 855 350

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AXIS REAL:: ZREKONŠTRUOVANÁ Garsónka, Stará Ľubovňa, Tatranská ulica

Typ
Prenájom
Ulica
Tatranská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
18 m2
Celková plocha
18 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
23.12.2021
Aktualizované
21.01.2022
Cena 200,00 €/mes.
Ľubomíra Faltinská Axis Real
Kontaktovať makléra 0903 855 350

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom GARSÓNKU v lokalite Stará Ľubovňa, Tatranská ulica, nachádzajúca sa na 4. poschodí v 4-poschodovom bytovom dome, bez výťahu, výmera bytu 18 m2. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne spolu s WC a jednej izby, v ktorej sa nachádza kuchynský kút. K dispozícii je aj PIVNICA a spoločná LODŽIA na medziposchodí.

STAV BYTU:
V byte prebehla nedávno KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, nové murované jadro, podlahy, dlažba na chodbe a v kúpeľni. V izbe je kuchynská linka, k dispozícii bude aj sporák. Bytový dom je ZATEPLENÝ, zrekonštruované vstupné priestory. Vhodný pre maximálne 2 osoby, bez zvierat.
VOĽNÝ IHNEĎ, vhodný aj na dlhodobý podnájom.

PLATBY:
Mesačný nájom vrátane energií je vo výške 280,- EUR. Pri podpise zmluvy záujemca hradí depozit vo výške 600,- EUR (depozit bude vrátený pri ukončení nájmu) a províziu realitnej kancelárii vo výške 220,- EUR.

LOKALITA:
Bytový dom sa nachádza na sídlisku Západ, v blízkosti je obchod, autobusová zastávka. Parkovanie v blízkosti bytového domu.

/ PRENÁJOM / GARSÓNKA / STARÁ ĽUBOVŇA / ZREKONŠTRUOVANÁ /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.