Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 343 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ľubomíra  Faltinská maklér
Ľubomíra Faltinská
lubomira@axisreal.sk
0903 855 350

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AXIS REAL:: 2-izbový byt, BALKÓN, CENTRUM MESTA Stará Ľubovňa

Typ
Prenájom
Ulica
1. mája
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
53 m2
Celková plocha
53 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
30.03.2021
Aktualizované
30.03.2021
Cena 360,00 €/mes.
Ľubomíra Faltinská Axis Real
Kontaktovať makléra 0903 855 350

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom 2-izbový byt s BALKÓNOM v lokalite Stará Ľubovňa, Ulica 1. mája, nachádza sa na druhom /poslednom/ poschodí v bytovom dome, bez výťahu. Byt má celkovú podlahovú plochu 53 m2 a pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, obývačky, spálne, kúpeľne, WC a balkóna.

STAV BYTU:
Byt má plastové okná, v kuchyni sa nachádza kuchynská linka + elektrická varná doska s elektrickou rúrou, v spálni je VSTAVANÁ SKRIŇA.
Vhodný pre maximálne 4 osoby, VOĽNÝ IHNEĎ vhodný aj na dlhodobý nájom.

PLATBY:
Mesačný nájom vrátane energií je vo výške 360,- EUR. Pri podpise zmluvy záujemca hradí depozit vo výške 360,- EUR (depozit bude vrátený pri ukončení nájmu) a províziu realitnej kancelárii vo výške 190,- EUR.

LOKALITA:
Bytový dom sa nachádza v DOBREJ LOKALITE - CENTRUM MESTA s kompletnou občianskou vybavenosťou, základná škola, nákupné možnosti.

/ PRENÁJOM / 2 - IZBOVÝ BYT / STARÁ ĽUBOVŇA / ULICA 1. MÁJA / CENTRUM MESTA / BALKÓN /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.