Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 465 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Rastislav Troščák
benard@stonline.sk
+421 905 111 158

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Novostavba rodinného domu v lokalite Šibeničná hora v Starej Ľubovňa

Typ
Predaj
Ulica
Poľská
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
150 m2
Počet izieb
5
Pridané
07.04.2021
Aktualizované
08.04.2021
Rastislav Troščák Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 905 111 158

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu v lokalite "Šibeničná hora" v Starej Ľubovni. Rodinné domy na ktoré je v súčasnosti vydané právoplatné stavebné povolenie, je projektom dvojpodlažných stavieb s potrebným doplnkovým vybavením (prekryté garážové státie pre dve osobné vozidlá, prekrytá oddychová terasa).
Celý projekt je navrhnutý podľa požiadaviek legislatívy a spĺňa podmienky rodinného domu na energetickú triedu A1 pre primárnu energiu (platné pri vydaní stavebného povolenia v roku 2020).
Konštrukčne je rodinný dom navrhnutý zo stavebného systému pórobetón vysokej pevnostnej triedy, čo umožnilo použiť pre obvodové steny hrúbku 250 mm. Strop medzi prízemím a poschodím je stavebne riešený železobetónovou konštrukciou,čo vytvára predpoklad pre priestorovú stabilitu objektu. Strecha je navrhnutá pultová, z vysoko pevnostného dreveného materiálu (lepené LVL panely). Tepelná izolácia v hr. 400 mm, s vysokou tepelnou kapacitou, zabezpečí výborné parametre tepelného
odporu s potlačením prehrievania miestností pod strechou (časový teplotný fázový posun). Finálna povrchová úprava strechy je navrhnutá v ekologickom variante – zelená extenzívna strecha, ktorá naviac prispieva k teplotnej stabilite a zároveň pozitívne rieši aj zrážkovú vodu (neodtečie, zadrží sa v skladbe a následne sa odparí).
Okná sú navrhnuté z plastových rámových profilov, s celo obvodovým kovaním, výplne z izolačného trojskla ( alternatívne dvojsklo s medzi sklennou fóliou) vo farbe antracit RAL 7016. Hlavné vstupné dvere z hliníkových profilov. Okná na terasu časť pevná, časť otváravo-sklopná.
Priestorovo je dom riešený na nočnú časť – horné podlažie kde sa nachádza 3x izba, 2x kúpelňa, schodisko a obytnú časť – prízemie kde sa nachádza obývacia izba s kuchyňou, spálňa, šatník, wc, kúpelňa, sklady a schodisko.
Bonusom je využitie priestoru pod parkoviskom na dve miestnosti, prístupné ako z interiéru tak aj z exteriéru. Táto časť je teplotne – izoláciou – oddelená od obytného priestoru, je nevykurovaná.
Na dosiahnutie vyhovujúceho vnútorného prostredia – teplota a kvalita vzduchu sú navrhnuté a odporúčané technologické zariadenia vysokej kvality. Vykurovanie je riešené podlahovým teplovodným vykurovaním, zdroj tepla tepelné čerpadlo systém vzduch – voda, ktoré je zároveň určené aj na prípravu teplej vody. Voda je pripravovaná v integrovanom antikorovom zásobníku o objeme cca 200 l. Kvalitný interiérový vzduch bude zabezpečený rekuperačnou vetracou jednotkou s potrubnými rozvodmi do jednotlivých miestností a ktorá bude vybavená entalpickým výmenníkom (spätné získavanie vlhkosti).
Rodinné domy sa predávajú ako uzatvorená hrubá stavba. Cena uzatvorenej hrubej stavby obsahuje zemné práce, drenážny systém, základy, miestnosti pod garážovým státím, zvislé konštrukcie, schody, vodorovné konštrukcie, komunikácie (konštrukcia parkovacieho miesta so zámkovou dlažbou), presun hmôt hrubej stavebnej výroby, izolácie proti zemnej vlhkosti, kompletná strecha (drevená konštrukcia, izolácia, hydro izolačné konštrukcie, zelená strecha, konštrukcia atiky, klampiarina z TiZn materiálu), kanalizácia z domu, hlavný prívod elektriky a vody, uzemnenie bleskozvodu, okná a dvere v obvode stavby.
Celková rozloha pozemku je 568 m2, zastavaná plocha 135 m2 a úžitková plocha 150 m2.
Stavbu realizuje firma GEKOTECH, s.r.o.