Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 082 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ľubomíra  Faltinská maklér
Ľubomíra Faltinská
lubomira@axisreal.sk
0903 855 350

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AXIS REAL:: Rodinný dom, Stará Ľubovňa, Mýtna ul.

Typ
Predaj
Ulica
Mýtna
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
300 m2
Celková plocha
567 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
5
Pridané
09.10.2020
Aktualizované
15.10.2020
Ľubomíra Faltinská Axis Real
Kontaktovať makléra 0903 855 350

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS DOMU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj 5-izbový poschodový RODINNÝ DOM v lokalite STARÁ ĽUBOVŇA, Mýtna ulica. Celková rozloha pozemku, na ktorom dom stojí je 567 m2, rozmery domu sú 12x12 m. Priestranný, samostatne stojaci poschodový dom s balkónom, terasou a garážou. Rodinný dom dispozične pozostáva zo suterénu, prízemia, medziposchodia a podkrovia. V suteréne sa nachádza pivnica, garáž, kúpeľňa /sprchovací kút/ spolu s WC, technická miestnosť, práčovňa, letná kuchyňa so špajzou, odkiaľ je možnosť vyjsť priamo na dvor. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, hala, kuchyňa, komora, jedáleň, obývačka - odkiaľ je vstup na TERASU, na medziposchodí sa nachádzajú tri izby, kúpeľňa, WC, balkón, na podkroví sa nachádzajú dve izby, menší balkón a priestranný šatník. Na pozemku sa nachádza skleník a menšia hospodárska budova.

STAV DOMU:
Rodinný dom bol skolaudovaný v roku 1994, je čiastočne podpivničený, je v dobrom stave, drevené okná, drevená podlaha, sedlová strecha /hliníkový plech/, plynové vykurovanie, dobre udržiavaný pozemok s ovocnými stromami, parkovanie v GARÁŽI, taktiež je možnosť parkovať aj vedľa rodinného domu. V obývačke sa nachádza KRB s prieduchmi do izby.

LOKALITA:
Dom sa nachádza v tichej časti, výhľad na mesto, autom dobrá dostupnosť do centra mesta.

/ 5 - IZBOVÝ RODINNÝ DOM / TERASA / GARÁŽ / STARÁ ĽUBOVŇA / MÝTNA ULICA /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.