Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
267 142 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ľubomíra  Faltinská maklér
Ľubomíra Faltinská
lubomira@axisreal.sk
0903 855 350

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

360° VP:: Znížená cena! Rodinný dom v tichej lokalite, Stará Ľubovňa

Typ
Predaj
Ulica
Bernolákova
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
120 m2
Celková plocha
476 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
5
Pridané
06.09.2017
Aktualizované
13.07.2018
Ľubomíra Faltinská Axis Real
Kontaktovať makléra 0903 855 350

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS DOMU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom v tichej lokalite Stará Ľubovňa, Bernolákova ulica. Zastavaná plocha rodinného domu predstavuje výmeru 120 m2, celková rozloha pozemku je 476 m2. Súčasťou rodinného domu je aj samostatne stojaca garáž.
Prízemie pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, obývacej izby, spálne, kúpeľne spolu s WC, komory. Poschodie pozostáva zo vstupnej chodby, troch obytných izieb, balkóna, komory.

STAV DOMU:
Rodinný dom je podpivničený, je v pôvodnom stave a je vhodný na celkovú rekonštrukciu podľa predstáv budúceho majiteľa. Má sedlovú strechu.

LOKALITA:
Rodinný dom sa nachádza v lukratívnej lokalite, v blízkosti je nemocnica, základná škola, materská škola, kostol, občianska vybavenosť.
Voľný ihneď.