Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
288 691 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Daniel Vlach, RSc.
daniel.vlach@deltaproperty.sk
0944400148

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Chata v tichom prostredí Tatrier, Stará Lesná

Typ
Predaj
Okres
Kežmarok
Ulica
Stará Lesná
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
100 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
03.04.2019
Aktualizované
24.04.2019
Daniel Vlach, RSc. Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

DELTA PROPERTY s potešením ponúka exkluzívne na predaj krásnu chatu nachádzajúcu sa v tichom prostredí za obcou Stará Lesná.

Lokalita: Chata postavená v roku 1980 sa nachádza v chatovej oblasti na konci obce Stará Lesná. Vzdialenosť do Tatranskej Lomnice je 4 km, Starý Smokovec je vzdialený 6 km a mesto Poprad s množstvom obchodov, vlakovou stanicou a letiskom je vzdialené  necelých 16 km.

POZEMOK: Chata je postaná s pôdorysom 70m2 na pozemku o rozlohe 713m2. Pozemok má štvorcový tvar a je ohraničený z troch strán stromami a z jednej strany kamenným múrom. Ako jedna z málo rekreačných chát, táto chata je napojená na elektrickú energiu, obecný vodovod a plyn. Kanalizácia je momentálne riešená septikom, ale 4 metre od pozemku je verejná kanalizácia a je tu možnosť pripojenia. V lesnom okolí chaty sa nachádzajú ďalšie rekreačné chaty a domy. Vedľa chaty sú pripravené základy pre prístavbu. Tieto základy majú už zabudovanú vodu a kanalizáciu. Prístavbou tejto chaty si nový majiteľ dokáže zvačšiť pôdorys chaty o 30 m2. Chata má plechovú strechu vo veľmi dobrom stave. Na pozemku sa nachádza dreváreň a samostatná murovaná stavba bez súpisného čisla, ktorá slúži na uskladnenie náradia, slnečníkov a lehátok. Pri chate je posedenie so strechou a krb na grilovanie. Parkovanie je priamo pred pozemkom, alebo na pozemku. 

DISPOZÍCIA: Chata pozostáva z dvoch nadzemných podlaží a malej pivničky. Pivnica má rozmer 6 m2 a slúži ako skladovací priestor. Na prízemí sa nachádza veranda a vstupná chodba. Z chodby vedú dvere do veľkej spálne, obývacej miestnosti a samostanej kúpelne s WC. Obývacia miestnosť s veľkým krbom pôsobí veľmi príjemne. Z tejto miestnosti vedie vchod do kuchyne, v ktorej je plynový sporák a kuchynská linka. Vedľa kozuba je točité schodisko na prvé podlažie chaty. Na tomto poschodí sa nachádajú 3 samostané izby, v každej izbe sú 2 postele. Ohrev teplej vody je riešený elektrickým bojlerom umiestneným v kúpelni a kúrenie je zabezpečené plynovými gamatkami, alebo krbom na drevo.  

NÁŠ NÁZOR: Chata je vo veľmi dobrom zachovalom stave a dá sa okamžite využívať. Veľké plus je to, že je napojená na všetky inžinierske siete, vrátane zemného plynu. Výhodou sú už pripravené základy na prístavbu chaty. Touto prístavbou by vznikla veľká a priestranná chata vhodná aj pre veľké rodiny, alebo na krátkodobé prenajímanie skupinám ľudí. Výborná poloha chaty. Pre viac informácií a obhliadky ma prosím kontaktujte. 

Cena 126 000 €

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuka financovania prostredníctvom hypotéky.