Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 203 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Stav. pozemky v nádhernom prostredí Vysokých Tatier - Stará Lesná

Typ
Predaj
Okres
Kežmarok
Ulica
Stará Lesná
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
13.10.2020
Aktualizované
13.10.2020
Cena 110,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Delta Property  Vám ponúka na predaj rozprávkové stavebné pozemky v projekte  Zelený vŕšok v podtatranskej obci Stará Lesná s unikátnym výhľadom na naše veľhory - Vysoké Tatry. Invsestičná domová výstavba v podtatranskej obci s krásnym výhľadom. 

Čo by malo spĺňať Vaše ideálne nové bývanie?

Komfortné, bezpečné, kvalitné, slnečné, s nádherným výhľadom a obklopené krásnou prírodou - to je niekoľko z benefitov výnimočného projektu Zelený vŕšok. Príjemné lokalita na okraji obce Stará Lesná Vás osloví nádherným prostredím s kompletnou občianskou vybavenosťou, v dosahu Vysokých Tatier a blízkeho golfového ihriska a s pestrými možnosťami trávenia voľného času.

Projekt Zelený vŕšok pozostáva zo 38 stavebných pozemkov pre rodinné domy a  spĺňa všetky požiadavky na tichý, plnohodnotný rodinný život s výbornou dostupnosťou k všetkým potrebám aj tých najnáročnejších. 

Pozemky sú vybudované na novej súkromnej ulici na konci obce, kde je ticho a kľud.

Samozrejnosťou každého pozemku pozemku je aj rozprávkový výhľad na Tatranské štíty - projekt je riešený tak, aby každý majiteľ pozemku mal tento unikátny výhľad. 

Rozmery pozemkov:  Vybrať si môžete pozemok s výmerou od 503 m2 do 1576 m2, ktoré budú napojené na všetky inžinierske siete a samozrejmosťou bude aj optický internet. Momentálne je už na pozemku vybudovaná kanalizácia, na jar bude vybudovaná elektrina a voda. Do konca roka 2020 budú vybudované všetky IS. 

Teraz je ten pravý čas kúpiť si pozemok a začať vybavovať stavebné povolenie. 

Ceny pozemkov od 95 € do 120 € za m2.

Každý pozemok je iný a jedinečný, ale každý a jeden má neuveriteľný výhľad.

Všetky pozemky v ponuke si prosím pozrite na tabuľku dole. 

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.