Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
323 995 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Renáta Hrušovská
renata.hrusovska@deltaproperty.sk
+421 905 149 735

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

A22 Pozemok v nádhernom prostredí Vysokých Tatier - predaj

Typ
Predaj
Okres
Kežmarok
Ulica
Stará Lesná
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1331 m2
Pridané
28.08.2020
Aktualizované
09.12.2020
Cena 105,00 €/m2
Renáta Hrušovská Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 905 149 735

Popis nehnutelnosti

Delta Property  Vám ponúka na predaj pozemok A22 v projekte Zelený vŕšok v podtatranskej obci Stará Lesná s unikátnym výhľadom na naše veľhory - Vysoké Tatry. 

Rozloha pozemku: 1331 m2

Rozmery pozemku: 33 x 40 m

Vybavenie: voda, elektrina, plyn, kanalizácia, dátová prípojka a prístupová cesta. 

Pozemok je vhodný na vybudovanie samostatného rodinného domu. Rodinný dom je možné postaviť ako dvojpodlažný s obytným podkorovím. Výška rodinného domu max do 10 m.

Kanalizácia na pozemku je zakopaná v hĺbke 3 m pod povrchom a tak je tu možné vybudovať aj suterén, alebo garáž pod celým rodinným domom. 

Čo by malo spĺňať Vaše ideálne nové bývanie?

Komfortné, bezpečné, kvalitné, slnečné, s nádherným výhľadom a obklopené krásnou prírodou - to je niekoľko z benefitov výnimočného projektu Zelený vŕšok. Príjemná lokalita na okraji obce Stará Lesná Vás osloví nádherným prostredím s kompletnou občianskou vybavenosťou, v dosahu Vysokých Tatier a blízkeho golfového ihriska a s pestrými možnosťami trávenia voľného času.

Projekt Zelený vŕšok pozostáva zo 38 stavebných pozemkov pre rodinné domy a  spĺňa všetky požiadavky na tichý, plnohodnotný rodinný život s výbornou dostupnosťou k všetkým potrebám aj tých najnáročnejších. 

Pozemky sú vybudované na novej súkromnej ulici na konci obce, kde je ticho a kľud.

Samozrejnosťou pozemku je aj rozprávkový výhľad na Tatranské štíty - projekt je riešený tak, aby každý majiteľ pozemku mal tento unikátny výhľad. 

Teraz je ten pravý čas kúpiť si tento pozemok a začať vybavovať stavebné povolenie pre stavbu na budúci rok. 

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.