Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 404 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
makler04
makler04@bvreal.sk
0905 834 198

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BV REAL Predaj 4 izbový moderný rodinný dom 635 m2 Stará Kremnička okres Žiar nad Hronom PJ1003

Typ
Predaj
Ulica
Stará Kremnička
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
119 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
29.03.2021
Aktualizované
29.03.2021
makler04 BV REAL PD
Kontaktovať makléra 0905 834 198

Popis nehnutelnosti

Realitný maklér Ing. Juraj Paulík a realitná kancelária BV REAL ponúka na predaj moderný rodinný dom v stave holodom v obci Stará Kremnička okres Žiar nad Hronom.

Na prízemí je vstupná hala, chodba, technická miestnosť, obývacia izba spojená kuchyňou, komora, kúpelňa s WC a 3 izby, pričom v spálni rodičov sa nachádza samostatný šatník a kúpeľna.

Rodinný dom sa odovzdáva v štádiu holodom s možnosťou dokončenia na kľuč

Bude v energetickej triede A1, podlahové kúrenie a krb na pevné palivo. je realizovaná predpríprava na vonkajšie elektrické žalúzie.

Celková výmera pozemku je 635 m2. Súčasťou RD sú dve prestrešené parkovacie miesta. Dostupnosť po miestnej asfaltovej ceste.

Cena je 192 000 € je vrátane provízie.

V cene nehnuteľnosti je okrem sprostredkovania predaja:

- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností

- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve

- poradenstvo / vybavenie financovania na mieru (Spolupracujeme so všetkými bankami)

- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia.

Možnosť platby v hotovosti aj na úver. Úver vám bezplatne vybaví náš hypotekárny a úverový špecialista, zabezpečíme aj znalca.

Termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č. 0902 205 105, alebo mailom: jpaulik@bvreal.sk alebo osobne v kancelárii BV REAL.