Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 601 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Elena Budáčová
budacova.elena@gmail.com
0903515634, 0917105791

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Menší rodinný domček s letnou kuchyňou v Starej Hute, okr.Detva

Typ
Predaj
Okres
Detva
Mesto
Stará Huta
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
105 m2
Celková plocha
113 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
4
Pridané
03.05.2022
Aktualizované
18.05.2022
Cena 31 000,00 €
Ing. Elena Budáčová Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0903515634, 0917105791

Popis nehnutelnosti

TVOJ DOMOV, ponúka na predaj menší rodinný domček s letnou kuchyňou a pivnicou v obci Stará Huta, okres Detva. Stavby sa nachádzajú s pozemkom o výmere 1013 m2 a sú v pôvodnom stave. Rodinný domček pozostáva z kuchyne, väčšej izby a menšej izby. Letná kuchyňa pozostáva z chodby, priestrannej kuchyne, izby, kúpeľne bez WC. Inžinierske siete: elektrika 230/400 V je potiahnutá v obidvoch stavbách, voda - verejná - je potiahnutá len v letnej kuchyni.
V obci sa nachádza obchod, obecný úrad, kostol, dopravná dostupnosť: autobus, auto. Vzdialenosť do okresných miest: Detva 16, Zvolen 24 km. Obec poskytuje možnosť aktívneho aj pasívneho oddychu. Možnosti hubárčenia, turistiky, v blízskosti vodná nádrž Ružiná, kúpaliská v Detve, v Hriňovej, Hrad Divín, zámok v Haliči, v zime možnosť lyžovania - lyžiarske strediská v Hriňovej, Látkach, ...