Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 654 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martin Struhár
struhar@peknerality.sk
+421 907 393 842

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj rodinného domu v obci Sará Huta - Sliacka Poľana

Typ
Predaj
Okres
Detva
Mesto
Stará Huta
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
173 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
13.12.2021
Aktualizované
21.01.2022
Cena 95 000,00 €
Martin Struhár Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 907 393 842

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj dva samostatne stojace domy nachádzajúce sa na veľkom pozemku o rozlohe 1500 m2, v lone krásnej prírody Starej Huty - Sliackej Poľany, ktoré sa dajú využívať, na celoročné bývanie, chalupárčenie alebo na hospodárenie.

Domy sú postavené z kameňa, pričom prvý má podlahovú plochu 92 m2 a druhý 81 m2, majú sedlovú strechu a prešli rekonštrukciou, stierky, elektrina, podlahy, voda.
Na pozemku sa nachádza aj samostatne stojaca garáž, ktorá taktiež prešla rekonštrukciou, nová strecha, stierky.
Cesta ku nehnuteľnosti je spevnená v úseku cca 2 km od hlavnej asfaltovej cesty, v zime sa úsek udržiava pluhovaním.

Inžinierske siete, elektrina, voda vlastný zdroj - studňa, kanalizácia vlastná žumpa, kúrenie je zabezpečené lokálne pomocou krbových piecok na drevo.

V cene nehnuteľnosti je zabezpečenie podkladov potrebných k prevodu vlastníckeho práva.
Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať ideálny úver na kúpu danej nehnuteľnosti. Súčasťou komplexného servisu nášho hypotekárneho poradcu je aj dlhodobá starostlivosť o hypotekárny úver, ušetrenie na poplatkoch, na preplatení úveru a zabezpečenie rodiny a príjmu v prípade neschopnosti splácania úveru. Bližšie informácie v realitnej kancelárii Pekné reality, s.r.o., A. Sládkoviča 91/7, Zvolen. Tel: 0907 393 842, www.peknereality.sk, www.peknereality.eu, struhar@peknereality.sk