Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 249 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Andrea Šubová
andrea.subova@adas.sk
+421 917 757 338

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Ponúkame útulný domček v obci Spišský Štvrtok

Typ
Predaj
Okres
Levoča
Ulica
Budovateľská
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
116 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
22.09.2022
Aktualizované
22.09.2022
Cena 257 500,00 €
Mgr. Andrea Šubová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 917 757 338

Popis nehnutelnosti

Útulný domček v obci Spišský Štvrtok /SNV/ 7 min., /LE / 10 min., /PP / 15 min. so všetkými nákladmi na bývanie - 85Eur na mesiac. Tech. parametre: jednopodlažný, 3 izbový rodinný dom, s obytnou plochou 116m2, s plochou pozemku 770m2. Samostatné WC +bidet. Priestranná kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom. V blízkosti kuchyne šikovná, vetraná komora. S krásnou veľkou zastrešenou terasou o rozlohe 26m2, hospodárskou budovou + stodola s potenciálom , ktorý je len vec vašej budúcej vízie. Všetky inžinierske siete a dva spôsoby vykurovania, ale aj ohrevu vody, taktiež studňa navyše. Betónová krytina BRAMAC, domček je komplet zateplený - obvodové múry polystyrénom a strop – minerálnou vatou . Kondenzačný kotol a kotol na tuhé palivo - nový. Samozrejmosťou v našom prípade je komplet suterén domu - kde je plnohodnotná garáž, letná kuchynka, WC a všetko čo k tomu patrí. Pozemok je komplet upravený ako po estetickej stránke tak aj po agro . Ovocné plodiny Vás tešia počas celého roka (hrušky, jablká, čerešne, rakytník, ríbezle a na záver jesene hliva domáca). V záhrade Vás poteší aj vôňa levandule... Ak niekto hľadá bývanie - je to ideál pre Vás, ktorý Vám beží hlavou už dlhší čas. Pri rýchlom jednaní ponúkame ako benefit zľavu. Dôvod zmeny bývania je zmena práce a potrebný presun na Západne Slovensko. Oplatí sa vidieť, stojí to za to. Ostatné detaily do podrobnosti určite vieme poskytnúť pri telefonáte alebo prvej obhliadke. Energetický certifikát nebol vytvorený. Bližšie info. monikajanikova@gmail.com,alebo na t.č. 0908 196 759