Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 835 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Pavol Skokan
skokan@profirealpoprad.sk
0903632195

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj prerobený 3-izbový byt s balkónom, ul. J. Wolkera, SNV

Typ
Predaj
Ulica
J. Wolkera
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
65 m2
Celková plocha
65 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
03.03.2023
Aktualizované
03.03.2023
Pavol Skokan ProfiReal Poprad s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj prerobený 3-izbový byt s balkónom na ulici J. Wolkera v Spišskej Novej Vsi. Byt sa nachádza na ideálnom 5. poschodí zo 7. Má rozlohu 65 m2 + cca 3,5 m2 balkón, izby sú orientované na teplú, južnú stranu, kuchyňa na sever. Byt práve prešiel novou, kompletnou rekonštrukciou:
- vymurované nové jadro, WC je oddelené, závesné, v kúpeľni je k dispozícii vaňa aj sprchový kút, prípojka na práčku, v sprchovom kúte termostatická batéria
- v celom byte je nová elektroinštalácia vrátane svietidiel
- plastové okná, nové omietky, plávajúce podlahy, vstupné aj interiérové dvere
- kuchynská linka je robená na mieru so vstavanými spotrebičmi značky Whirlpool - mikrovlnka, el. rúra, elektrická varná doska, digestor, umývačka riadu

K bytu patrí veľká pivnica, umiestnená v suteréne bytového domu. Bytový dom je zateplený, s vymenenými stúpačkami, nový výťah, nové detské ihrisko pri bytovom dome... Pre viac informácií volajte 0903 632 195.