Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 530 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Dominik Findura
dominik@deltaproperty.sk
0940399661

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA - Posledný stavebný pozemok na predaj Novoveská Huta

Typ
Predaj
Mestská časť
Novoveská Huta
Ulica
Slnečná
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
948 m2
Pridané
22.02.2021
Aktualizované
22.02.2021
Cena 82,00 €/m2
Bc. Dominik Findura Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

DELTA PROPERTY - Realitná kancelária roka 2018 a 2019 Vám ponúka na predaj slnečné rovinaté pozemky - pre rodinné domy, len 5 km od mesta Spišská Nová Ves, v obci - Novoveská Huta. Rovinatý pozemok o výmere 948 m2. Pozemky sa nachádzajú v tichej ulici s nádherným výhľadom na lesy Slovenského Raja. K pozemkom budú privedené všetky inžinierské siete, taktiež pouličné osvetlenie a cestná komunikácia. Pozemky sa budú nachádzať v uzavretom areáli. Možnosť dokúpenia garážového státia pred areálom. Možnosť dokúpenia priľahlých pozemkov (B) za symbolickú cenu.

LOKALITA: Pozemky sa nachádzajú v príjemnom tichom prostredí s výhľadom na lesy Slovenského raja. Vo vzdialenosti niekoľkých metrov je zástavka MHD. V okolí sa nachádza základná občianska vybavenosť: potraviny, škôlka, pošta, reštaurácia. Centrum mesta Spišská Nová Ves je vzdialené 6 minút autom.

Cena: 82 €/m2

Pri rýchlom a serióznom jednaní možná dohoda.

Zaujala Vás naša ponuka ? Neváhajte nás kontaktovať a rád Vás prevediem danou nehnuteľnosťou.

V cene je zahrnuté kompletné právne poradenstvo. V prípade záujmu Vám vieme pomôcť aj s financovaním.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuka financovania prostredníctvom hypotéky.