Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 812 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tomajka Igor
tomajka@realitygerlach.sk
0905634631

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×
Typ
Predaj
Mestská časť
Ferčekovce
Ulica
Gemerská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
160 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
5
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
24.12.2021
Aktualizované
31.12.2021
Cena 0,00 €
Tomajka Igor Reality Gerlach

Popis nehnutelnosti

Reality Gerlach ponúka na predaj 5.izbový mezonetový byt o rozlohe 160m2. Byt sa nachádza v prímestskej časti SNV – Ferčekovce. By je na 3 poschodí. V spodnej časti sa je vstupná chodba, 2x izba, kúpeľňa s WC a veľký sprchovací kút, obývacia izba spojená s kuchynskou časťou a špajza.  Z obývacej časti je východ na veľký balkón 1.5m x 7m ktorý je situovaný na južnú stranu.  Schodiskom sa vychádza na poschodie, kde sa nachádza 2x izba , tech. miestnosť s plynovým kotlom. V jednej izbe v podkroví je kúpeľňa a toaleta. Po dohovore s majiteľom bytu je možné odkúpiť byt aj so zariadením. Pred bytovým domom sa nachádza plechová garáž, ktorá síce nie je na LV ale patrí k bytu. Viac foto medzi sviatkami :)

Cena : na vyžiadanie v RK