Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
302 231 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Špitová, maklér maklér
Andrea Špitová, maklér
info@vestareal.sk
0948002878

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj polyfunkčná budova, pozemok 844m2, Špačince

Typ
Predaj
Okres
Trnava
Mesto
Špačince
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
410 m2
Celková plocha
844 m2
Typ stavby
Porotherm
Stav objektu
Holopriestor
Pridané
03.12.2019
Aktualizované
04.12.2019
Andrea Špitová, maklér Vestareal s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Na predaj polyfunkčná budova - novostavba, nachádzajúca sa v obci Špačince. Dispozične pozostáva: na prízemí je priestor pripravený na prevádzku reštaurácie, vstupná hala, pánske a dámske WC, šatňa + WC, sprcha, salónik s kapacitou 26 ľudí, technická miestnosť, sklad, chladiaca miestnosť, barový pult. Možnosť vybudovať zimnú záhradu pre uzavretú spoločnosť podľa projektovej dokumentácie. Úžitková plocha prízemia je 250 m2.
Prvé podlažie so samostatným vstupom je riešené ako obytný priestor. Vstupná hala, spálňa s kúpeľnou, WC, šatník, 3x samostatná izba, spoločná kúpelňa, obývacia miestnosť s kuchyňou 62m2, technická miestnosť, špajza, terasa + balkón zo spálne. Všetky IS, vypracovaný projekt reštaurácie, parkovacej plochy, zimnej záhrady, detského ihriska a oddychovej zóny. Podlažie je možné využiť i na podnikateľské účely!! Úžitková plocha prvého podlažia je 160m2 + 67m2 terasa.
Vlastné parkovacie miesta s kapacitou 19 áut. Doporučujeme obhliadku.. V obci je kompletná občianska vybavenosť.
V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotéky a poistenia nehnuteľnosti. Kontakt: 0948002878