Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 024 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NOVOSTAVBA 4 - IZBOVÝ BUNGALOV /116 M2/ S POZEMKOM 500 m² SOKOLOVCE

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Mesto
Sokolovce
Ulica
Sokolovce
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
116 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Vo výstavbe
Počet izieb
4
Pridané
20.07.2022
Aktualizované
27.11.2022
Cena 205 000,00 €
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

180359 - Na predaj 4-izbový bungalov s podlahovou plochou 116 m2 v štádiu výstavby na rovinatom pozemku o výmere 500 m2, ktorý sa nachádza v tichej a slnečnej okrajovej časti obce Sokolovce, len 7km od kúpeľného mesta Piešťany.

DISPOZÍCIA: Interiér: obývačka spojená s kuchyňou, 3x spálňa, chodba, kúpeľňa, WC, zádverie, technická miestnosť a komora. Exteriér: terasa o  výmere 38 m2. Pôdorys a výmery jednotlivých miestností najdete vo fotogalérii.

Základová platňa je železobetónová, potery sú liate anhydridové, fasáda domu je zateplená 20 cm PSF, steny sú sadrové, stropy v interiérovej časti sú sadrokartónové so zateplením, všetky okná sú plastové s izolačným trojsklom, vchodové dvere sú hliníkové, podlahy v interiéri sú z veľkoformátovej keramickej dlažby a vinylovej plávajúcej podlahy, v obývačke je predpríprava na krb s komínom, strecha domu je valbová s betónovou strešnou krytinou a klampiarskymi konštrukciami. Vykurovanie je riešené elektrickým podlahovým kúrením s termostatickou reguláciou pre každú miestnosť. V podkroví je odkladací priestor. K pozemku vedie betónová cesta s chodníkom aj pouličným osvetlením. Elektrina, vodovod, plyn sú privedené priamo do domu. Kanalizácia je riešená do žumpy. Obec Sokolovce disponuje dobrou občianskou vybavenosťou,

Cena v štádiu štandard ako je vo fotogalérii je  205 000 €

Viac informácií, alebo obhliadku si môžete dohodnúť na telefónnom čísle 0905 436 650 alebo na mail adrese: moravcik@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

V cene nehnuteľnosti je kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou). Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky