Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 554 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NOVOSTAVBA 4 - IZBOVÝ 95 M2 BUNGALOV S TERASOU NA POZEMKU 600 m² SOKOLOVCE

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Mesto
Sokolovce
Ulica
Sokolovce
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
94 m2
Celková plocha
107 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Vo výstavbe
Počet izieb
4
Pridané
05.04.2022
Aktualizované
06.03.2023
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

*LEN U NÁS*

180234 - Len 7 km od kúpeľného mesta Piešťany v obci Sokolovce ponúkame na predaj rozostavanú novostavbu nízkoenergetického 4 izbového rodinného domu momentálne v štádiu hrubá stavba. Za doplatok 37.000 € bude dom dokončený do štádia holodom.  Po dohode, možnosť dokončenia do štandardu.

Dom je postavený v tichej časti obce na rovinatom pozemku o rozlohe 601 m2. Dom je prízemný, jednopodlažný, bez podpivničenia s celkovou podlahovou plochou 95 m2 .

Dispozícia: zádverie 4,81 m2, technická miestnosť 2,58 m2, obývačka s kuchyňou 32,87 m2, izba 12,66 m2, izba 16,27 m2, izba 12,95 m2, kúpeľňa 4,81 m2, WC 1,57 m2, chodba 6,21 m2 a terasa 12,42 m2.

Pôdorys nájdete vo fotogalérii. 

Základová platňa je železobetónová, obvodové múry sú z PORFIXu hr. 30 cm, potery sú liate anhydridové, fasáda domu je zateplená 15 cm minerálnou vlnou, v interiérovej časti sú steny vápenocementové a stropy sadrokartónové so zateplením, všetky okná aj vchodové dvere sú plastové s izolačným trojsklom, strecha domu je rovná, zateplená s hydroizoláciou FATRAFOL a zaťažená štrkom. 

Vykurovanie je v celom dome zabezpečené elektrickým, podlahovým kúrením s termostatmi. Dom je napojený na elektrinu a vodovod, kanalizácia je odvedená do žumpy.

VÝHODY: nízke prevádzkové náklady, tiché prostredie, možnosť turistiky, cykloturistiky, rybolovu, kúpania v iba 5 km vzdialenom letnom termálnom kúpalisku Koplotovce, dobrá občianska vybavenosť: škola, škôlka, potraviny, pošta, stavebniny, BUS. Maklér odporúča!

Cena 155 000 € 

Viac informácií Vám poskytneme na telefónnom čísle 0905 436 650 alebo na moravcik@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky