Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
326 136 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Filkáš
filkas@vasereality.sk
0903 641 632

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NOVÁ CENA!! Zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom Sokolovce

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Mesto
Sokolovce
Ulica
Vinohradská
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
250 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
16.09.2020
Aktualizované
08.03.2021
Miroslav Filkáš VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0903 641 632

Popis nehnutelnosti

166970 - Ponúkam na predaj 4-izbový samostatne stojaci rodinný dom v tichej časti obce Sokolovce, 7 km od kúpeľného mesta Piešťany. Rodinný dom má úžitkovú plochu cca 250 m2, je kompletne zrekonštruovaný, umiestnený na mierne svahovitom pozemku o rozlohe 872 m2. Dom bol skolaudovaný v roku 2010, je postavený z porobetónových tvárnic, s novými plastovými oknami a vchodovými dverami. Dispozične pozostáva z priestrannej obývacej izby s krbom a jedálenským priestorom, spálne, kúpeľne, samostatného WC, komory a schodiska. Na podkroví sa nachádza spálňa, priestranná izba ( možnosť predeliť priečkou - vznikne ďaľšia izba), WC a voľný priestor pri schodoch vhodný napr. na kanceláriu.
Vykurovanie domu a ohrev TÚV je zabezpečené novým plynovým kotlom Protherm-Tiger, ktorý sa nachádza v kúpeľni. Kúrenie je radiátormi a podlahové v jedálenskom priestore a v obývačke pod sedacou súpravou.
Na dvore je dielňa a prístrešok, celý priestor pred domom je vydláždený zámkovou dlažbou - parkovacia plocha pre cca 5 vozidiel. Za domom sa nachádza pozemok na ktorom je možnosť chovu hospodárskych zvierat a hospodárska miestnosť.
Objekt je napojený na všetky IS /voda, elektrika 230/400V, zemný plyn/, kanalizácia je odvedená do žumpy.

Výhodou ponúkanej nehnuteľnosti je tiché prostredie na okraji obce s dobrou občianskou vybavenosťou, možnosť turistiky a športových aktivít. Maklér odporúča!

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na telefónom čísle 0903 641 632, alebo na e-mail adrese filkas@vasereality.sk

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia

 Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zatriedenie do energetickej triedy "C". Ďaľších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk