Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
271 690 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Iveta Peťovská, RSc.
petovska@vasereality.sk
0905248196

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ZNÍŽENÁ CENA Rekreačná murovaná chata/dom, polosamota, SOKOLOVCE

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Mesto
Sokolovce
Ulica
.
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
120 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
5
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
04.05.2016
Aktualizované
24.09.2018
Iveta Peťovská, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

172060 -  Neďaleko Piešťan, v katastri obce Sokolovce - na polosamote, ponúkame na predaj peknú a priestrannú chatu postavenú na pozemku 495 m2. Chata je dvojpodlažná, 1. podlažie (63,08m2) tvorí: spoločenská miestnosť s keramickým krbom, izba, kúpeľňa so sprchou a WC, komora, kotolňa, technická miestnosť a dielňa.

2. podlažie (59,47m2) pozostáva: obývačka, kuchyňa, 3 spálne, kúpeľňa s rohovou vaňou a WC, vstup na veľkú terasu. V podkroví možno zobytniť ďaľšie 2 izby.

Chata bola v roku 2001 kompletne zrekonštruovaná. Konštrukcia stavby je tehlová, postavená na  betónových základoch. V celom objekte sú drevené eurookná, plávajúce podlahy a dlažba, drevené dvere z masívu. Na poschodie sa vychádza po drevených točitých schodoch. Nový je krov aj strecha - kanadský šindel. Chata je kompletne zateplená. V chate sú kompletné elektrické rozvody - elektrina je zabezpečená systémom fotovoltaiky /3 panely/ a 3-fázovým agregátom (4,2kW) ako záložným zdrojom. Voda je z obecného vodovodu, odpad zvedený do certifikovanej žumpy bez prepadu. Kúrenie je ústredné na pevné palivo, teplá voda súbežne s ÚK. Prístup ku chate je po spevnenej obecnej ceste. Chata je napojená na zabezpečovací systém. Predáva sa zariadená. Výhodou je maximálne súkromie, ticho, priamo v lese a pritom len 8 km od mesta Piešťany.

Cena je 65 000 €.

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 248 196 alebo mail adrese petovska@vasereality.sk

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou) - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia - Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Premýšľate nad predajom / prenájmom nehnuteľnosti?
VOLAJTE NA ČÍSLO: 0905 248 196

Ďaľších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk