Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 464 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Martin Grunta
martin.grunta1@deltaproperty.sk
0911083672

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA | Rekreačná chata na Ostrom vrchu, Soblahov, 492m2

Typ
Predaj
Okres
Trenčín
Mesto
Soblahov
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
124 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
20.01.2021
Aktualizované
14.04.2021
Ing. Martin Grunta Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Delta Property Vám ponúka exkluzívne na predaj rekreačnú chatu v obci Soblahov. Rekreačná chata sa nachádza v pohorí Strážovské vrchy, konkrétne na Ostrom vrchu.

CHATA: Úžitková plocha je 124m2. Chata je postavená z kvalitných materiálov (drevo, betón a kov). Výstavba chaty začala v roku 2015 a kolaudácia prebehla v roku 2018. Chatu je možné využívať počas celého roka. Chata je rozdelená na podkrovnú časť, dielňu, kuchynku s výčapom a spoločenskú miestnosť s novým kuchynským kútom a kúpeľňou s WC.

Konštrukcia objektu: Základy chaty sú železobetónové s hĺbkou 45-70cm. Kovová konštrukcia chaty = Jokel 120 x 120 mm hrúbky 4 mm. Izolácia chaty je 120 mm minerálna vata. Podkrovná časť je postavená z kvalitného dreva. Strecha je zaizolovaná vatou 200 - 500 mm. Strešná krytina je retroplech, aluzinok.

Zariadenie: Chata je pripojená na elektrickú energiu a vodovod. V chate sa nachádza spolu 15 lôžok. Vo vrchnej časti sa nachádza gauč s konferenčným stolíkom. Spodná časť je kompletne vybavená pre posedenie hostí ako je možné vidieť na fotografii. Zároveň vonku sa nachádza posedenie, ohnisko, prístrešok s plným vybavením pre grilovanie, opekanie, varenie gulášu či údenie.

Lokalita: Rekreačná chata sa nachádza na "zjazdovke" Soblahov. V okolí chaty sa nachádza príroda vhodná na turistiku, oddych, relax alebo iné aktivity.

Cena: 89 900 €

Realitný maklér: Ing. Martin Grunta, tel.: 0911/083 672

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.