Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 466 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom 2+1, pôvodný stav, 302 m2, Soblahov

Typ
Predaj
Okres
Trenčín
Mesto
Soblahov
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
92 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
08.10.2020
Aktualizované
08.10.2020
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Soblahove s pozemkom s celkovou výmerou 302 m2. Zastavaná plocha domu v pôvodnom stave je 92 m2. Dispozičné riešenie: zádverie, 2x izba, priestranná kuchyňa, špajza a kúpeľňa. Zmenou dispozičného riešenia je možné zväčšiť počet obytných miestností na 3. Dom situovaný v centrálnej časti obce je napojený na vodu, elektrinu, plyn. Bez kanalizácie. Stavebné materiály domu: zmiešané. Energetický certifikát: nemá. Pozemok pod domom (92 m2) a pred vchodom do domu (17 m2) je vo výlučnom vlastníctve predávajúceho rovnako ako záhrada za domom o výmere 121 m2. Ďalších 72 m2 je 1/2 podiel na pozemku pred domom a na spoločnej prístupovej ceste k ďalšiemu domu, ktorý je situovaný vo dvore. Cena 45 000 €. Cena nehnuteľnosti zahŕňa: vypracovanie zmluvnej dokumentácie, návrhu na vklad, úhradu kolkov v hodnote 66,- eur za návrh na vklad, poplatky za overenie podpisov na zmluvách, právne a hypotekárne poradenstvo. Ihneď k dispozícii.