Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
292 728 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Alica Bernáthová
bernathova@b4reality.sk
0903 214 211

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Novostavba nízkoenergetického rodinného domu s pozemkom 700 m2, holodom, 4+1 / Soblahov - Palmovská

Typ
Predaj
Okres
Trenčín
Mesto
Soblahov
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
130 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
5
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
11.07.2019
Aktualizované
11.07.2019
Ing. Alica Bernáthová B4 REALITY, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 214 211

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj novostavbu nízkoenergetického rodinného domu v Soblahove, na Palmovskej, v tesnej blízkosti Trenčína. Dom sa predáva v štádiu holodom, po dohode s možnosťou dostavby na kľúč. Celková výmera pozemku je 700 m2 (vrátane zastavanej plochy domu 163 m2). Začiatok stavebných prác: jún 2019, plánované dokončenie koncom roka 2019. Dom bude napojený na všetky IS (voda, kanalizácia, elektrina, plyn). Pôdorys rodinného domu je len orientačný, výmery jednotlivých miestností budú väčšie. Úžitková plocha domu: 130 m2 + 17 m2 terasa + 2x vonkajšie spevnené státie pre autá. Stavebný materiál domu: Porfix 300 mm + zateplenie fasádnym polystyrénom 200 mm + biela fasádna omietka. Strecha - drevené trámy: pultová - s tepelnými izoláciami, hydroizoláciami /Fatrafol + štrkový zásyp/ a odvodnením. Bleskozvod. Okná: plastové (farba antracit /biela (prípadne antracit/antracit), izolačné 3 sklo (predpríprava na žalúzie) + vonkajšie a vnútorné parapety. Vstupné dvere vo farbe okien. Vykurovanie: podlahové v celom dome, plynový kondenzačný kotol. Kompletná elektroinštalácia, el. rozvádzač. Steny: striekané omietky + penetračný náter + biely náter. Podlahy: strojové potery. Stropy: SDK podhľady v celom dome + biely náter. Izolácie: 350 mm tepelná izolácia v strešnej a stropnej konštrukcii. Predpríprava na rekuperáciu. Predpríprava na krb - komín. Energetické hodnotenie - nepodpivničený rodinný dom sa predbežne zatriedi do triedy A0 - rozpätie do 54 KWh/m2. Cena nehnuteľnosti zahŕňa: vypracovanie zmluvnej dokumentácie a návrhu na vklad právnikom, úhradu kolkov za návrh na vklad, poplatky za overenie podpisov na zmluvách, právne a hypotekárne poradenstvo, províziu realitnej kancelárie.