Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 489 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDANÝ

Typ
Predaj
Mesto
Snina
Ulica
Študentská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
75 m2
Celková plocha
75 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
11.01.2022
Aktualizované
03.03.2022
Cena 73 000,00 €
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.

V príjemnej lokalite v zateplenom bytovom dome na 8. poschodí je pripravený na predaj zaujímavý, kompletne zrekonštruovaný, veľký 3 izbový byt ( 75 m2 ) s veľkorysou loggiou .

Rozsah rekonštrukcie: plastové okná s roletami, omietky, stropy, podlahy, medené elektrické rozvody, murovaná kúpelňa s vaňou, oddelené WC, krásna kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, zasklenná loggia, klima.

Byt sa predáva značne zariadený, vrátanie práčky a chladničky. Je v perfektnom stave, čistučký, pripravený k okamžitému nasťahovaniu.

Výborná východo-západná orientácia, poskytuje tejto nehnuteľnosti dostatok svetla a slniečka počas celého dňa. Veľkosť bytu znásobuje komora na vonkajšej chodbe a pivnica .

Jediným dôvodom predaja tohoto krásneho bytu je sťahovanie majiteľov.

Neváhajte a kontaktujte ma prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 18.00 hod. Osobné stretnutie a obhliadka nehnuteľností, ktorá sa uskutoční vo štvrtok 13.01.2022 je najlepší spôsob pre vaše správne rozhodnutie.

Financovanie kúpy cez HÚ vám zabezpečí naša kancelária bezplatne.

Som profesionálny realitný maklér s najväčším počtom predajov v našom regióne, pripravený pomôcť vám zrealizovať kúpu, predaj, alebo prenájom nehnuteľnosti absolútne profesionálne, zodpovedne a bezpečne, bez stresu a s právnou istotou.