Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
309 019 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Landstar Services s. r. o.
office@landstar.sk
0944150505

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

*** REZERVOVANÉ *** Dva rodinné domy Smolinské!!!

Typ
Predaj
Okres
Senica
Mesto
Smolinské
Ulica
Smolinské
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
200 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
5
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
17.05.2019
Aktualizované
25.02.2020
Landstar Services s. r. o. Landstar Services s. r. o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj dva rodinné domy Smolinské na celkovom pozemku 762m2.

Prvý rodinný dom je dvojpodlažný z roku 1962 a bol čiastočne zrekonštruovaný výmenou okien a podláh. Pozostáva z troch nepriechodných izieb, kuchyne s jedálňou, špajze, kúpeľne a WC. Zastavaná plocha je 114m2. Dom je celý podpivničený a zobytnená je aj časť suterénu o výmere 111m2. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Valbová strecha. Strešná krytina: škridla.

Druhý rodinný dom bol postavený v roku 2005 a pozostáva z chodby, kuchyne s jedálňou, troch izieb, kúpeľne a WC. Zastavaná plocha je 89m2. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky. Okná plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Strecha: rovná. Strešná krytina: ipa - nutná nová strecha, nakoľko existujúca zateká.

Pozemok je rovinatý. Asfaltová prístupová cesta. Oba domy sú napojené na elektrinu, studňu a žumpu. V blízkosti pozemku sa nachádza plynová prípojka.

Výhody: slnečný, pekný výhľad, škola, škôlka, zastávka autobusu, dieľňa, turistika, cykloturistika. Cena 54 900 €

Kontakt na makléra:
Zlatica Chrupková, RSc., regionálny riaditeľ, certifikovaný realitný poradca
mobil: 0944 150 505
email: chrupkova@landstar.sk