Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 629 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový byt, Smolenice.

Typ
Predaj
Okres
Trnava
Mesto
Smolenice
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
70 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
16.12.2020
Aktualizované
27.02.2021
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový byt v Smoleniciach. Úžitková plocha je 70 m2. Byt sa nachádza na prízemí. Podlaha: zateplená, plávajúca dlažba. Steny: stierky. Okná plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Oddelené WC. Kuchynská linka, sporák. Stav: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: zateplená. Kúrenie: centrálne. Byt je slnečný, s krásnym výhľadom. Nachádza sa v tichom prostredí. Dostupnosť: obchody, reštaurácie, škola, škôlka. Obec sa nachádza v nádhernom prírodnom prostredí, pod Karpatmi, možnosť vychádzok, cykloturistiky, kúpania, rybolovu, rekreácie.


Cena nehnuteľnosti je 114 000 EUR. Energetický certifikát nemá. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944328264.