Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
271 690 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Špitová maklér
Andrea Špitová
info@vestareal.sk
0948002878

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 5 izbový rodinný dom v obci Smolenice

Typ
Predaj
Okres
Trnava
Mesto
Smolenice
Ulica
Hviezdoslavova
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
110 m2
Celková plocha
834 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
5
Pridané
05.11.2016
Aktualizované
16.04.2018
Andrea Špitová Vestareal s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Na predaj 5 izbový, podpivničený poschodový rodinný dom s garážou v obci Smolenice. Podlahová úžitková plocha domu je 110 m2.
Dispozičné riešenie domu: Prízemie: Vstupná hala zo schodiskom, 1 izba, kuchyňa zo špajzou, samostatné WC, vchod do pivnice a garáže. Poschodie: Predsieň, 3 izby z toho dve majú východ na lodžiu, kúpeľňa s vaňou, WC a umývadlom. Nehnuteľnosť bola skolaudovaná v roku 1981.K domu prislúcha aj studňa ktorá je napojená na dom s vodárňou. Dom je pripojený na všetky inžinierske siete. Nachádza sa v tichej lokalite na málo frekventovanej ulici. Obec Smolenice má kompletnú občiansku vybavenosť. Obhliadky sú po dohode možné každý deň. V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotekárneho úveru a poistenia nehnuteľnosti. Kontakt: 0911-801998