Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 040 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

*VIDEO* DVA BYTY V RODINNOM DOME + HRUBÁ STAVBA BUNGALOV S VEĽKÝM POZEMKOM 1584 M2

Typ
Predaj
Okres
Pezinok
Ulica
Chorvátska
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
176 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
18.11.2021
Aktualizované
22.11.2021
Cena 0,00 €
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

179984 - Realitná kancelária VAŠE REALITY ponúka na predaj v obci  Slovenský Grob prízemný, čiastočne podpivničený rodinný dom v tvare "L" so sedlovou strechou + rozostavaný bungalov v štádiu „hrubá stavba“. Nehnuteľnosť je situovaná v juhovýchodnej časti obce len 6 km od výjazdu diaľnice D1 a približne 10 km od centra Bratislavy.

Dom bol postavený z pálenej tehly cca v r. 1970 a  v r. 2007 až 2021 prešiel značnou rekonštrukciou, pričom vznikli dve samostatné bytové jednotky so spoločným meraním. V rámci rekonštrukcie boli vykonané tieto práce: nové odizolované, zateplené betónové podlahy,  nové vnútorné omietky až na tehlu, nová komplet elektroinštalácia, sanita, nové rozvody kúrenia vrátane plynového kotla VAILANT, sadrokartónové stropy, nové plastové okná, nové plávajúce podlahy a keramické obklady a dlažby. Celá severná obvodová stena domu je zateplená zvnútra, južná obvodová stena je zateplená zvonku.

Každá bytová jednotka má samostatný vstup do bytu a dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby s kuchynským kútom, spálne a kúpeľne s WC./viď pôdorys vo fotogalérii/

K domu prislúcha veľký, rovinatý pozemok o výmere 1584 m2 s celkovou dĺžkou 106 m, ktorý má šírku v prednej polovici 16,5 m a v zadnej polovici 9 m. Nehnuteľnosť ponúka súkromie a relax na krásne upravenej dvojúrovňovej terase s posedeniami alebo na záhrade.

TECHNICKÉ ÚDAJE DOMU:

zastavaná plocha 150 m2, úžitková plocha: prízemie 100m2/byt 1 - 51 m2, byt 2 - 42m2, kotolňa 7,5 m2, letná kuchyňa 7,5 m2/, suterén 30 m2, terasa  50 m2

Za domom je rozostavaný prízemný BUNGALOV s vonkajšími rozmermi 10 m x 9 m, v štádiu hrubej stavby s úžitkovou plochou 76 m2 + terasa 45 m2.

Od ulice je pozemok oplotený betónovými panelmi s automatickou, diaľkovo ovládanou, vstupnou, kovovou bránou.

Parkovanie až pre 5 áut je riešené parkovacou plochou za vstupnou bránou. Všetky parkovacie plochy, chodníky, terasa a ostatné spevnené plochy sú vydláždené zámkovou dlažbou. 

Dom je napojený na všetky is: elektrina, vodovod, plyn, septik a tiež kanalizácia, ktorá zatiaľ nie je daná do užívania.

V obci je výborná občianska vybavenosť: základná aj materská škola, pošta, bankomat, potraviny, obchody, reštaurácie, lekáreň, ambulancia všeobecného a interného lekára, futbalový štadión. V obci žije v súčasnosti cca 5300 obyvateľov.

Vhodný pre rodinné bývanie aj ako investícia na prenájom.

Ak vás táto nehnuteľnosť zaujala? Neváhajte a zavolajte mi ešte dnes.

Cena : info v RK

Viac informácií vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 436 650 alebo mail adrese moravcik@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou) - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku. Viac ponúk nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky