Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 101 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Peter Tököly maklér
Peter Tököly
peter@housereality.sk
+421 903 936 860

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Novostavba krásny rodinný dom Ihrisková ulica, Slovenský Grob, Pezinok

Typ
Predaj
Okres
Pezinok
Ulica
Ihrisková
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
136 m2
Celková plocha
176 m2
Typ stavby
Tehlová
Počet izieb
4
Pridané
30.08.2022
Aktualizované
22.09.2022
Cena 425 000,00 €
Peter Tököly House Reality, s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 903 936 860

Popis nehnutelnosti

POPIS DOMU:
Ponúkame krásny slnečný rodinný dom v tichej uličke obce Slovenský Grob, okres Pezinok. Jedná sa o 4 izbový zateplený tehlový rodinný dom - bungalov na ulici Ihrisková v novostavbe s rovinatým pozemkom 570 m2 v zastavanej časti obce so zastavanou plochou domu 176 m2, plocha terasy je 40 m2, čistá úžitková plocha domu je 136 m2. K domu patrí aj veľká samostatná garáž a ďalšie parkovacie miesta v objekte pre 2 autá. Parkovanie je možné aj na ulici, priamo pri dome. Súčasťou sú všetky IS, voda, kanalizácia, elektrina, plyn, navyše studňa na polievanie záhrady s automatickou závlahou, robotická kosačka.
TECHNICKÉ INFORMÁCIE:
- plynové podlahové kúrenie v celom dome
- kotol od firmy Viessmann
- dve kúpeľne, vaňa, sprchovací kút, toalety
- automatická závlaha na celom pozemku je ťahaná z vlastnej studne
- sieťky proti krtkom pod zavlažovaným trávnikom
- okná sú kvalitné drevené eurookná najvyššej rady
- predpríprava na žalúzie je zabudovaná v omietke
- v dome je ALARM s napojením na súkromnú bezpečnostnú službu Securiton
- v celom dome je nové nízko energetické LED osvetlenie
- krb s možnosťou kúrenia krbom (v prípade výpadku plynu či elektriny je možné kúriť drevom v krbe)
- video vrátnik
LOKALITA:
Túto lokalitu pozná hádam každý, kto je milovníkom dobrého jedla a to konkrétne husacinky, lokší, vínečka, chutných štrúdli, ktorá je vzdialená na skok od Bratislavy, Pezinku v lone Karpát s nádhernými výletmi do okolia v časti Slovenský Grob.

CENA JE VRÁTANE PROVÍZIE PRE REALITNÚ KANCELÁRIU.
V CENE JE ZAHRNUTÝ: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO /sprostredkovanie úverov/.