Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 101 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Michal Kolenčík maklér
Ing. Michal Kolenčík
kolencik@promreal.sk
0919040800

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ rodinného domu v Slovenskom Grobe

Typ
Predaj
Okres
Pezinok
Ulica
Ihrisková
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
138 m2
Celková plocha
570 m2
Pridané
23.09.2022
Aktualizované
23.09.2022
Cena 425 000,00 €
Ing. Michal Kolenčík Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

CHCETE LEPŠIU CENU UŽ POSTAVENÉHO RODINNÉHO DOMU AKO OD DEVELOPERA PRED ZAČATÍM VÝSTAVBY? TAK TÁTO PONUKA ZA BEZKONKURENČNÚ CENU JE PRÁVE PRE VÁS! ZA NAŠU CENU TAKÝ DOM NEPOSTAVÍTE ANI SVOJPOMOCNE!

!BEZKONKURENČNÚ CENU! LACNEJŠIE AKO OD DEVELOPERA PRED VÝSTAVBOU!

Doležitá informácia: https://bratislavskykraj.sk/vystavba-obchvatu-v-malokarpatsku-je-vo-finale-polozili-sme-poslednu-vrstvu-asfaltu/

Ponúkame Vám na predaj krásnu novostavbu kvalitného tehlového 4 izbového rodinného domu so samostatne stojacou garážou a vlastnou studňou ako aj automatickou závlahou zo studne vo vyhľadávanej časti Slovenského Grobu na Ihriskovej ulici. Novo vybudovaná ulica v centre obce (nie periféria, pole a pod.) ktorá je v tesnej blízkosti obchodu (potravín) a obecného úradu, zároveň dostatočne ďaleko od hlavnej cesty. Jedná sa o samostatne stojaci rodinný dom typu „bungalov“ v novo vybudovanej a vyhľadávanej lokalite čisto novostavieb v srdci Slovenského Grobu v centre obce. Dom je situovaný v tichej uličke na pozemku o rozlohe 570m2, je postavený z vysoko kvalitných materiálov ktoré sa zaručujú dlhou trvácnosťou, pri tvorbe záhrady sme mysleli aj na krtkov či nutnosť automatickej závlahy a napojenie na špičkovú robotickú kosačku ktorá pokosí Váš trávnik zatiaľ čo Vy sa venujete práci alebo svojej rodine či záľubám. Záhrada je prakticky bez údržbová a je vhodná aj pre pohodlnejšieho klienta.

TECHNICKÉ INFORMÁCIE:
- plynové podlahové kúrenie v celom dome
- kotol od firmy Viessmann
- automatická závlaha na celom pozemku je ťahaná z vlastnej studne
- sieťky proti krtkom pod zavlažovaným trávnikom
- okná sú kvalitné drevené eurookná
- predpríprava na žalúzie je zabudovaná v omietke
- všetky inžinierske siete sú na pozemku (voda, plyn, kanalizácia, studňa)
- v dome je ALARM s napojením na súkromnú bezpečnostnú službu Securiton
- v celom dome je nové nízko energetické LED osvetlenie
- krb s možnosťou kúrenia krbom (v prípade výpadku plynu či elektriny je možné kúriť drevom v krbe)
- video vrátnik
- BEZPROBLÉMOVÉ PARKOVANIE PRE NIEKOĽKO ÁUT:
- samostatne stojaca garáž pre jedno veľké auto
- parkovanie pre 2 autá na novo vybudovanej zámkovej dlažbe priamo na pozemku (za bránou napozemku)
- parkovanie pre 2 až 3 autá pred domom (na ulici)
- čistá ÚP (úžitková plocha) domu je 136,2 m2
- terasa má 40m2
- pozemok má 570 m2

- výborná dispozícia - priestranná obývačka s východom na veľkú terasu, kuchyňa so špajzou (kuchyňa je spojená s veľkou obývačkou s krbom), rodičovská spálňa s východom na terasu, 2 x samostatná detská izba (izba alebo pracovňa).

- BEZ NUTNOSTI ĎAĽŠÍCH INVESTÍCIÍ, STAČÍ SA LEN NASŤAHOVAŤ

Čistá podlahová plocha domu je 136,2 m2, terasa má 40 m2. V dome je veľká obývačka (45m2) a 3 ďalšie nepriechodné izby, kuchyňu, samostatné WC, samostatnú kúpeľňu s druhým WC plus technickú miestnosť. Dispozícia je veľmi dobre riešená pre rodinu s jedným či dvoma deťmi. Rodičovská spálňa je na druhom konci domu s krásnym výhľadom do záhrady.

Dom je nízko nákladový, tehlový a zateplený, krásny svetlý, priestranný a čerstvo vymaľovaný, uprataný je po všetkých našich robotníkoch a je pripravený na bývanie pre nového vlastníka.

POZRITE si VIDEO : https://my.matterport.com/show/?m=XiJJstENMGm

425.000,- € plus 3% provízia pre RK vrátane právneho servisu (advokát a notár).

SLOVENSKÝ GROB - TAKMER 100 VÝBORNÝCH GURMÁNSKYCH REŠTAURÁCIÍ, V TESNEJ BLÍZKOSTI PEZINKA VÁM POSKYTNE GURMÁNSKE ZÁŽITKY NA KAŽDÝ DEŇ.