Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 884 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj novostavba rodinného domu, Malý Raj, Slovenský Grob.

Typ
Predaj
Okres
Pezinok
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
530 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
25.08.2020
Aktualizované
27.09.2020
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na predaj 2 ročná novostavba rodinného domu v tichej lokalite Malého raja, v slepej ulici, iba s dvomi susedmi. Dom je slnečný. Výmera pozemku: 530 m2. Úžitková plocha domu: 112 m2. Jedná sa o 4 izbový bungalov. Dom pozostáva zo vstupnej chodby, technickej miestnosti, samostatného WC a dennej časti pozostávajúcej z obývacej miestnosti spolu s kuchyňou a špajzou, a nočnej časti - spálne so šatníkom, 2 samostatných izieb, kúpeľne s WC a vchodom na povalu s úložným priestorom 30 m2. V celom dome je plynové podlahové vykurovanie, mesačné náklady na plyn v hodnote 30 EUR a náklady na elektrinu 35 EUR. Nízkoenergetický dom. V kuchyni sú vstavané spotrebiče a namontovaný drtič na odpad, v obývačke trojstranne presklená krbová vložka Kobok a klimatizácia. Ďalšia klimatizácia je namontovaná v spálni. V technickej miestnosti sa nachádza plynový kotol Buderus a 120l zásobník na vodu, v dome je aj alarm a optika. V záhrade je 31m hlboká vŕtaná studňa a 4 vetvová automatická závlaha Hunter, garáž 24,5m2, samonosná motorová brána a ďalšie parkovacie miesto na pozemku - tu bude dorobená zámková dlažba. Terasa prestrešená plným lexanom (bielym), vybavená paletovým sedením. V záhrade sa nachádza viac vyvýšených záhonov na pestovanie zeleniny a ovocia, ovocné stromy, bazén osadený do zeme. Dom sa predáva polozariadený. Cena nehnuteľnosti je 302 000 EUR. Energetický certifikát nemá. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264