Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 884 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj novostavba bungalovu - dvojdom, Malý Raj, Slovenský Grob.

  • Domy a vily, Predaj, Pezinok, Slovenský Grob | pic. 1
  • Domy a vily, Predaj, Pezinok, Slovenský Grob | pic. 0
  • Domy a vily, Predaj, Pezinok, Slovenský Grob | pic. 1
Typ
Predaj
Okres
Pezinok
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
410 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
04.08.2020
Aktualizované
27.09.2020
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na predaj novostavba rodinného domu (bungalov) ako súčasť dvojdomu – každá bytová jednotka je s vlastným pozemkom a parkovacím miestom. Lokalita: Slovenský Grob, časť Malý Raj. Byty nemajú spoločnú stenu, ale každý byt má vlastnú stenu zvukovo odizolovanú, každý pozostáva zo 4 obytných izieb s vynikajúcim dispozičným riešením. Obývačka je spojená s kuchyňou a jedálňou. Dom sa vyznačuje vysoko efektívnou tepelnou hospodárnosťou vďaka použitiu kvalitných stavebných materiálov a technológií (Energetický certifikát „A“ a plynová prípojka s vysokoúčinným kondenzačným kotlom). Parametre: tehla 25 cm, zateplenie fasády 20 cm polystyrén, zateplenie stropu 40 cm minerálna vlna, hydroizolácia strechy Fatrafol, 7 komorové plastové okná s 3 sklom a vonkajším farebným odtieňom, príprava na alarm a kamery, predpríprava na vonkajšie rolety. Napojenie na inžinierske siete - voda, elektrina, plyn, kanalizácia a k dispozícii je aj optický internet. Vykurovanie je podlahové. Dom sa predáva v štádiu holodomu, interiér ukončený okrem obkladov, dlažieb, sanity a stolárskych prvkov; exteriér – splanírovanie pozemku, zamková dlažba - chodníky a parkoviská. Úžit. plocha: 88 m2. Zast. plocha: 112 m2. Možnosť dokončenia v závislosti od požiadaviek záujemcu. Kolaudácia: august 2020. Cena nehnuteľnosti je 180 000 EUR, vrátane pozemku veľkosti 377 m. Cena nehnuteľnosti je 185 000 EUR, vrátane pozemku veľkosti 410 m. Energetický certifikát A. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.