Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
326 034 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj dvojgeneračný rodinný dom, Slovenský Grob.

Typ
Predaj
Okres
Pezinok
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
905 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
18.02.2021
Aktualizované
06.03.2021
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na predaj dvojgeneračný rodinný dom v Slovenskom Grobe, pri Pezinku. Dom sa nachádza v tichej lokalite. Pozostáva z 2 samostatných častí (obytných priestorov). Má 2 samostatné vchody. Pozemok o rozlohe 905 m² je rovinatý, celý oplotený. Zastavaná plocha domu: 240 m² vrátane pivničných priestorov. Pivnica má 2 samostatné vchody (celý dom je podpivničený). V dome sú 2 byty: 3 izbový a 2 izbový, 2 zariadené kuchyne a 2 kúpeľne s WC.


1. podlažie: chodba, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, komora, spálňa s balkónom, obývacia izba s krbom a kuchyňa. 2. podlažie: chodba, kuchyňa, kúpeľňa s rohovou vaňou a WC, detská izba, obývacia izba s krbom, spálňa. Pivničné priestory pozostávajú zo 4 miestností. Elektrický bojler a kombinovaný plynový kotol na UV a TV. Za domom sa nachádza ovocný sad a záhrada. Je tu vlastná kopaná studňa. Všetky IS – voda, elektrina, plyn, studňa, kanalizácia. Altánok a murovaný krb. 2 parkovacie miesta na pozemku, 2 parkovacie miesta pred domom. Výborný prístup asfaltovou cestou do pokojnej slepej ulice. 5 km od Bratislava - Vajnory a 3 km od Pezinka. Dobrá dostupnosť na diaľnicu. Kompletná občianska vybavenosť v obci.


Cena nehnuteľnosti je 272 000 EUR. Energetický certifikát nemá. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264