Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Ladislav Šosták
ladislav.sostak@diamondreality.sk
+421 911 337 969

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ PODNIKATEĽSKÝ OBJEKT | SLOVENSKÉ NOVÉ MESTO | POZEMOK 1142m²

Typ
Predaj
Okres
Trebišov
Ulica
Hlavná
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
650 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
10.12.2021
Aktualizované
23.05.2022
Cena 128 400,00 €
Ing. Ladislav Šosták Diamond Reality
Kontaktovať makléra +421 911 337 969

Popis nehnutelnosti

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj podnikateľský objekt v obci Slovenské Nové Mesto, ktorý je priam ideálny na vaše podnikateľské nápady.
>>>VIDEOOBHLIADKU objektu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku dogfz vášho prehliadača: https://youtu.be/ggMmGKSFWJY
>>>3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://my.matterport.com/show/?m=ZBjNmodeFsw
Slovneské Nové Mesto sa nachádza 60km juhovýchodne od Košíc a len pár metrov od hranice s Maďarskom. Táto lokalita sa vyznačuje ako epicentrum tokajskej oblasti, kde sa sústreďuje mnoho svetovo uznávaných vinárstiev ako Ostrožovič, Macík, či Grand Bari, ktoré vzniklo len pred pár rokmi. Vďaka týmto vinárstvam a emóciou, ktorú tu dostanete, navštevujú túto oblasť tisícky ľudí ročne. Toto je ideálna možnosť na podnikateský zámer, ktorý by naplnil očakávania turistov či domáceho obyvateľstva.
Predstavujem vám ponuku bývalého zdravotnického zariadenia, ktorý bol postavený v roku 1970 a odvtedy slúžil ľudom a dnes by si zaslúžila táto budova nové využitie. Celý pozemok má výmeru 1142m² a na ňom je postavená budova, ktorá má podlahovú plocha neuveriteľných 650m². Je dispozične prispôsobená na predošlé využitie a dispozične je rozdelná na prízemie a podkrovnú časť.
Prízemie: do budovy sú 3 vstupy a väčšinou prízemie slúžilo ako administratívna a denná časť, kde nájdeme aj recepciu, kuchyňu, pár kúpeľní, kancelárie a na konci celej budovy sa nachádza obrovská dieľňa s vysokými stropmi, kde je možné pokojne opravovať aj kamión :)
Poschodie: môžeme ho nazvať ako nočnou časťou, kde je vytvorených vyše 10 izieb a sociálnych zariadení, spoločenskú miestnosť a terasu. Izby sú medzi sebou predelené sadrokartónmi, takže ich je možné bez problémov zväčšiť.
Vykurovanie celej budovy je riešené plynovým kotlom, sú vymenené rozvody elektriky či vody. Je jasné, že na budove už zub času zanechal svoje stopy, ale to je ideálne možnosť si priestory a dizajn prispôsobiť nanovo podľa svojich potrieb. Ideálna možnosť je zmeniť stav tejto budovy na krásny penzión, kde už máte poschodie predpripravené na lôžkovú časť a prízemie na dennú časť pre hostí, s jedálňou, spoločenskou miestnosťou, či herňou.
Na pozemku sa okrem iného nachádza aj pivnica, ktorá má asi 10m2, ale myslím si, že jej využitie môže byť omnoho zaujímavejšie. Vyhĺbením tejto pivnice by mohla vzniknúť krásna pivnička na degustáciu vína. V zadnej časti pozemku stojí veľký plechový prístrešok, ktorý by bolo vhodné prerobiť na zmodernizovaný altánok prípadne parkovisko pre hostí. Keď sa bavíme o parkovisku, pred budovou je vytvorených pár parkovacích miest.
Výhodou tejto lokality je priame napojenie na Ukrajinu či Maďarsko. Len 2km od obce sa nachádza maďarské väčšie mesto Sátoraljaújhely, kde viete pohodne nakúpiť vo väčších nákupných centrách, v tomto meste je viacero turistických či kultúrnych atrakcií. V Slovneskom Novom Meste však chýbajú služby obyvateľom či turistom, ako ubytovacie zariadenia, reštaurácie, výdajne jedál, centrá pre seniorov, potraviny, zdravotnícke centrá. Vy máte túto možnosť to zmeniť a nebude musieť bojovať s konkurenciou.
Ak vás táto zaujímavá investičná príležitosť zaujala, neváhajte ma kontaktovať na čísle 0911 337 969.